Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands Up Tune Of The Year 2017
#19
Każdy już trochę do siebie po sylwestrowej imprezie

więc....

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE !


Tegoroczny tytuł "Hands Up Tune Of The Year" otrzymują:

Ti-Mo - Stay (Original Mix)
oraz
Bangbros - Children (Alex Megane Newdance Mix)

tym samym uzyskując 109 punktów w rankingu i pierwsze miejsce w rankingu Wink




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 5 użytkowników podziękowało Nexoss za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, RobBrian, Simek
#20
(01-01-2018, 21:06)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Słabeusz Ti-Mo ze swoim pseudohandsupowym trackiem na pierwszym miejscu - koniec świata.
w turnieju 4 skoczni jest pięknie - Kamil Stoch na pierwszym miejscu po 2 konkursach, to czemu w tym głosowaniu nie mogło być tak samo czyli Ti-Mo na szarym końcu.

Ti-mo też nie jest moim ulubieńcem, a jego twórczość od dłuższego czas również mi się nie podoba. No ale skoro na ten track zagłosowało tyle osób z tych głosujących i zebrał on tyle punktów, to znaczy że coś w tym tracku jest. Poza tym o gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo do posiadania swojego Big Grin Zresztą po tym wyniku można to zobaczyć, bo na pierwszym miejscu są piosenki w całkowicie różnych stylach Big Grin
Nie zapominajmy też że jest to tylko zabawa, o której ani Ti-mo, ani Alex Megane nigdy nie usłyszą, a żadna nagroda dla nich nie została wyznaczona Big Grin Poza tym są to wyniki po aż 15 głosach, co jest śmieszne... Nie ma czym się przejmować Big Grin

Cieszmy się tymi wygranymi Stocha i trzymajmy kciuki, aby Polacy zdobyli jak najwyższe pozycje Smile Sądzę, że jest to ważniejsze od głosów tych kilku osób Big Grin




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 6 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, Kolejoman, Nexoss, RobBrian
#21
Szkoda tylko , ze więcej Osób z Forum nie zainteresowało się tym tematem by oddać swoje Głosy Smile
Bo jest tak jak mówi @Simek to jest tylko zabawa i fajnie zeby przy zabawie uczestniczyło więcej osób Smile Smile
Pozdrawiam i WszystkiegoNajlepszego w Nowym Roku Zyczy DŻAMPEREK Big Grin Angel Shy
1




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 5 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Cytrynka, Eleman, Kolejoman, RobBrian, Simek
#22
(01-02-2018, 00:46)Simek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Poza tym o gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo do posiadania swojego Big Grin

Bardzo podoba mi się ta wypowiedź, bo jedyne czego nie znoszę dyskryminowania innych ze względu na poglądy muzyczne.




Signature of Andy J
[-] 4 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, Eleman, Simek
#23
(01-02-2018, 20:44)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-02-2018, 00:46)Simek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Poza tym o gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo do posiadania swojego Big Grin

Bardzo podoba mi się ta wypowiedź, bo jedyne czego nie znoszę dyskryminowania innych ze względu na poglądy muzyczne.
 Mi się też podobaję obydwa przytoczone tu posty i należą się wielkie brawa że nareszczie Ktoś głośno powiedział a dokładnie napisał co tu się wyprawia, że osoby nie przepadające za Ti-mo, za jego twórczością z ostatnich 2 3 lat czują się dyskryminowane, niech cały świat usłyszy nasz krzyk protestu Smile co przejawia się tym że moje uploady są ignorowane ostatnio, od czasu do czasu jakiś szarak coś napisze. Big Grin



#24
(01-02-2018, 22:10)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-02-2018, 20:44)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-02-2018, 00:46)Simek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Poza tym o gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo do posiadania swojego Big Grin

Bardzo podoba mi się ta wypowiedź, bo jedyne czego nie znoszę dyskryminowania innych ze względu na poglądy muzyczne.
 Mi się też podobaję obydwa przytoczone tu posty i należą się wielkie brawa że nareszczie Ktoś głośno powiedział a dokładnie napisał co tu się wyprawia, że osoby nie przepadające za Ti-mo, za jego twórczością z ostatnich 2 3 lat czują się dyskryminowane, niech cały świat usłyszy nasz krzyk protestu Smile co przejawia się tym że moje uploady są ignorowane ostatnio, od czasu do czasu jakiś szarak coś napisze. Big Grin

Ja to mam wywalone na to czy mój upload ktoś ignoruje czy nie. Po prostu jeżeli komuś się trak spodoba, to go pobierze, a czy ktoś go skomentuje pozytywnie czy negatywnie, lub nic nie napisze to mi nic do tego. I nie zamierzam nikogo hejtować, wyzywać lub obrażać za to że ktoś lubi inną muzykę niż ja, lub nie lubi tej, którą ja słucham. Mam nadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno?

PS.: Adam, sorry za spam, ale jakoś tak wyszło




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#25
Może i jasno tylko zbyt poważnie Szanowny Pan Moderator wszystko to napisał.
Czasami odnoszę wrażenie że te forum jest zbyt poważne i osobom które szczycą się stanowiskiem moderatora brakuje troche luzu.
Myślałem że jak 2 posty wyżej wstawiłem 2 uśmiechnięte buźki to będzie jasne że ten post napisałem w formie żartu dla jaj aby coś się działo na forum - odwróciłem kota ogonem - jest takie powiedzenie.
Jak to Szanowny pan moderator ładnie określił ja też mam ''wywalone'' na to wszystko co i On bo inaczej już dawno bym przestał wrzucać i mam też ''wywalone'' na oskarżenie Szanownego Pana moderatora że ja niby dyskryminuje innych forumowiczów za to że głosowali na Ti-Mo (śmiem twierdzić że 3 posty wyżej pije do mnie). Ale Szanowny Pan Moderator twierdzi dalej uparcie że on nie wyzywa, nie obraża innych ale tego że nazywa kogoś prawie rasistą muzycznym to tego nie zauważa. Ale ja sie tym nie przejmuję i mam na to wywalone jak Szanowny Pan Moderator. Big Grin
Ten powyższy wywód z uśmiechem na twarzy tak żartobliwie nic złośliwie napisałem   Smile

A tak na poważnie prawdą jest że podoba mi sie to co napisał Simek i moje uznanie powędrowało.
Jeśli ktos poczuł się urażony albo dyskryminowany moimi postami w sprawie wyników głosowania to przepraszam, nie takie były moje intencje i zamiary.
To że ja napisałem że nie podobaja mi sie ostatnie nuty od Ti-mo i nie zasługuje na to by byc numerem 1 tego roku nie oznacza że kogoś obrażałem albo dyskryminowałem za to że głosowali na Ti-mo.
Nie wiem skąd Szanowny Pan Moderator tak wywnioskował.
Po prostu musi się coś dziać na tym forum, czasami jakaś prowokacja mała jest potrzebna aby coś się działo forum bo czasami wygląda te forum jakby pajęczyną zarosło. Big Grin
i dlatego czasami piszę dużo raz na poważnie raz mniej na poważnie.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#26
awesome friends



[-] 1 użytkownik podziękował chinarussiabros za ten post:
  • BarthezJumper
#27
trochę spóźnione, ale mój top 3:
1.) Ghastly ft. Matthew Koma - We Might Fall (Konstruktor & JacQ Bootleg)
2.) Nick Martin & Nat Dunn - Looking For Love (AlejZ Remix)
3.) DJ Gollum feat. DJ Cap vs. 89ers - Heart Ahead (G4bby feat. BazzBoyz Remix)





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hands Up Tune Of The Year 2023 - Głosowanie / Voting .DragoN. 14 1,693 02-14-2024, 21:06
Ostatni post: Giga Dance
  Hands Up Tune Of The Year 2019 Andy J 30 7,593 09-14-2023, 14:20
Ostatni post: osky1988
  Hands Up Tune Of The Year 2022 - Głosowanie / Voting .DragoN. 15 1,760 04-07-2023, 21:28
Ostatni post: maasider1
  Hands Up Tune Of The Year 2020 Andy J 14 4,494 10-23-2022, 03:47
Ostatni post: finncurn
  Hands Up Tune Of The Year 2021- Głosowanie / Voting .DragoN. 14 2,154 01-25-2022, 15:46
Ostatni post: Emma



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości