Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne/Other 10cio lecie Danny Toples! Zaskakujące wieści!
#1
Dobra, jak już was mam, to chcę na 10 lecie udostępnić wam swój najnowszy album, bo mniej więcej nieco ponad 10 lat temu całkowicie z przypadku wpadłem na pomysł nadania sobie takiej nazwy do nagrywek setów i tworzenia bezsensownych (a może i sensownych projektów). Tongue
Album jest tak zwaną epką, 5 utworów od intro, po 3 kawałki i remix utworu od kumpla. Stworzyłem te brzmienia sam od zera we większość na wtyczce Serum (ukochana wtyczka, uwielbiam ją). Oczywiście brzmienia pełne humoru, trąbki was zaatakują, ale są też ambitne pady i synthy. Ogólnie ciekawy pomysł!
Chciałbym stworzyć więcej, ale raz że goni czas, bo trzeba pracować, a dwa, że niestety rzadko otrzymuję oceny, a jak to mawiał Krisu z Juve "pasja bez fanów jest niczym" - mnie nie chodzi o fanów może, ale raczej o krytykę, po prostu szczerą opinię aby wiedzieć co poprawić i czy warto się garbić przed laptopem godzinami, nocami poświęcając trochę zdrowia i czasu... Mimo wszystko jestem zadowolony z kolejnego zaliczonego progresu, bo udaje mi się znowu coś pomimo ograniczeń wypuścić jeszcze lepszego od tego co nagrywałem wcześniej i to mnie najbardziej cieszy, dumne, honorowe, osobiste spełnienie z wykonania czegoś co wiąże się bezpośrednio z moją tożsamością i duszą!
Nie będę ukrywał - liczę na Wasze reakcje. Smile
Udanego lata! Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało dannytoplesdj za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Hardcore] Danny Toples @ LIVE at LSDB B-Day 15 dannytoplesdj 0 196 03-20-2022, 15:55
Ostatni post: dannytoplesdj
  [Inne/Other] Pożegnanie (Danny Toples Ostatni Album) dannytoplesdj 0 262 02-12-2022, 03:17
Ostatni post: dannytoplesdj
  [House] Danny Toples - Ostatni kawałek/set dannytoplesdj 0 212 12-23-2021, 06:26
Ostatni post: dannytoplesdj
  Danny Toples ambitniej dannytoplesdj 6 602 11-18-2021, 10:39
Ostatni post: dannytoplesdj
  [Electro - House] Danny Toples - Guitar dannytoplesdj 0 379 06-06-2021, 19:00
Ostatni post: dannytoplesdj



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości