Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 1.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Italobrothers – Welcome To The Dancefloor (Rob Mayth Remix)
#19
track sam w sobie nie jest najgorszy Wink ale po Robie można było się o wiele więcej spodziewać



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#20
Myślałem że to breakbeat z vengeanców i zaraz jakaś kosa wejdzie a tu gófno. Napisałbym że brakowało jeszcze dubstepu od Roba ale był w Another Night. Ostatni zjadliwy kawałek to club mix Another Night. Gdyby nie to że sam zmieniam gatunki jak popadnie to bym miał może i jakieś pretensje ale ja chociaż od czasu do czasu i HU dobre wypuszcze a nie jakiś gniot. Mówił że zbyt proste by było wypuszczenie kawałka takiego jak z okresu 2006 a fakt faktem lepiej by to brzmialo niz to co teraz robi.



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • Michuxfcb, Simek
#21
ale szmira ten utwor



[-] 2 użytkowników podziękowało kiwigunia za ten post:
  • brainq, Michuxfcb
#22
Rob Mayth, niech wróci do hands up bo ten track nie kojarzy mi się z jego stylem.
Dla mnie zawsze był jest i będzie królem hands up!
Mam nadzieję że jeszcze zrobi takiego tracka że innym kopary z krzywych mord opadną, i pożal się Boże amatorom którzy go hejtują.
To jest najlepszy producent hands up, nie każdy jest doskonały i nie każdemu musi wszystko wychodzić idealnie.

Czekam na coś nowego handsupowego od Roba, króla hands up'u którego nikt nigdy nie zastąpi.

Skoro go tak hejtujecie, to czemu tyle pseudo producentów kradło jego styl?

Żal mi was ludzie.



[-] 2 użytkowników podziękowało Sensual za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#23
Komentarz wyżej dał mi raka xDDD



[-] 3 użytkowników podziękowało Arti za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Simek
#24
Nie wiem za bardzo, o co Panu wyżej chodzi. Ale jeśli myślicie że każdy musi być idealny i zawsze musi wszystko robić idealnie, to się mylicie. Dlatego żal mi tych hejterów.



[-] 1 użytkownik podziękował Sensual za ten post:
  • Michuxfcb
#25
What happened to him?? This isn't Handsup! My ears are bleeding... -∞/10



#26
this is nice thanks 4 your upload :-)



#27
Moim zdaniem Rob nie maczał w tym palców.. Ktoś zrobił gówno i podpisał to tak po to żeby tysiące ludzi to przesłuchało ;P





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ItaloBrothers - Manana BarthezJumper 1 157 11-11-2023, 01:47
Ostatni post: Smirnoff
  Harris And Ford x Italobrothers - Party Everywhere (Extended Mix) BarthezJumper 0 400 10-04-2023, 18:06
Ostatni post: BarthezJumper
  Harris & Ford x Italobrothers - Party Everywhere Voyage 7 527 10-02-2023, 19:18
Ostatni post: brainq
  ItaloBrothers & Captain Curtis - Rave Machine HandsUpper86 3 659 07-15-2023, 10:29
Ostatni post: Nexoss
  Italobrothers x Captain Curtis - Rave Machine (Extended Remix) BarthezJumper 0 387 06-11-2023, 19:34
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości