Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Look Twice - Go Away (Classic Hands Up Bootleg)
#10
@Max Gee! Czyżby collab z Een Stemming?? Słyszę go tutaj Big Grin Zawsze miał cudne tracki ale to to już przebiło wszystko Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#11
Fajnie wyszło ,ale jednak Kocham orginał xD



[-] 3 użytkowników podziękowało DJPublic za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#12
to tez jest mega dzięki i ciekawe kto to zrobił 9/10



[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#13
Dla mnie tak Cascadą (nawet za bardzo) zalatuje (te dzwoneczki w okolicy 1.36) że bym powiedział że z Manianem współpraca. Super wersje obydwie ale jednak brakuje czegoś drapieżnego co miał np hands up z lat 2008-2012 np hardstylowego breaka (nie wiem czy to dobra nazwa) w stylu np MaLu ale to nie byłby to wtedy classic



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#14
Manian to raczej nie. Bardziej pasuje tu Een Stemming, co nie zmienia faktu, że to i tak petarda w starym stylu Smile




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#15
@Kolejoman To już wiem dlaczego Ty wolisz tracki z lat 2008-2012 a ja klasyczne 2002-2008 bo Ty lubisz jak sam ująłeś "hardstylowy beat" a ja właśnie nie lubie tego gdy dodaje się te wstawki hardstylowe, psy, albo co gorsza dupstepowe o zgrozo! Będę chciał posłuchać dupstepu to odpalę dupstep, będę chciał hardstyle to odpalę sobie hardstyle. Ten powinień mieć po prostu mocne wejście przed wokalem i z szybką mini "melodią" drugą (mam tutaj na myśli jako przykład utwór Mike Wind & Marc Korn - On My Way (Rocco vs Bass-t Remix) gdzie jest taka "druga" melodia jeszcze przed wokalem) i mocnym kickem jak tutaj, by potem wszedł wokal, wokal z beatem i właściwa melodia petarda Big Grin To jest zestaw idealny. Hands Up powinień moim zdaniem pozostać nienaruszony.



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#16
Też nie jestem fanem dodawania hardstylowych wstawek ponieważ są tam niepotrzebne. W 2012 dubstep był dodawany ale długo to nie potrwało.
A ja chciałbym klasyczny hands up spróbować nieco zmieszać z elementami eurodance i zobaczyć czy nie będzie jeszcze lepiej. Hmm...



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb, przemek89b
#17
@Max Gee! I za to propsy ode mnie tak trzymaj. Czekam na więcej Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#18
(11-29-2020, 14:49)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman To już wiem dlaczego Ty wolisz tracki z lat 2008-2012 a ja klasyczne 2002-2008 bo Ty lubisz jak sam ująłeś "hardstylowy beat" a ja właśnie nie lubie tego gdy dodaje się te wstawki hardstylowe, psy, albo co gorsza dupstepowe o zgrozo! Będę chciał posłuchać dupstepu to odpalę dupstep, będę chciał hardstyle to odpalę sobie hardstyle. Ten powinień mieć po prostu mocne wejście przed wokalem i z szybką mini "melodią" drugą (mam tutaj na myśli jako przykład utwór Mike Wind & Marc Korn - On My Way (Rocco vs Bass-t Remix) gdzie jest taka "druga" melodia jeszcze przed wokalem) i mocnym kickem jak tutaj, by potem wszedł wokal, wokal z beatem i właściwa melodia petarda Big Grin To jest zestaw idealny. Hands Up powinień moim zdaniem pozostać nienaruszony.

Z dysku do dopiero gra kapitalnie. Bez wątpienia jeden z najlepszych traków w tym roku w tym dziale - jeśli będzie głosowanie na the best hands up track of Covid year 2020 to jedna z propozycji na 100%.


Jak w 2008 czy 2009 w radiach internetowych zaczęli grać pierwsze nuty z hardstylowymi wstawkami pod koniec mela to ja też wtedy sobie myślałem ''co to jest'' i przełączałem na inne radio (to samo się dotyczyło niemieckich wokali typu ''disco pogo'' czy ''party randale'') a po 2011 roku to porządnego hands up sobie nie wyobrażałem bez tych wstawek. Tu przykład

Uwielbiam te mela od MaLu a ta wstawka od 2.30 do 2.44 wspaniały odlot - uwielbiam tą miazgę.(sorry za zdjęcie w filmiku - taka okładka relka chyba była)
Ciekawi jaki był pierwszy track z taką wstawką w hands up i co za producent wykorzystał to.

Poniżej dla mnie najbardziej pozytywnie zakręcona nuta handsupowa wszechczasów - tyle fantastycznych melodii dźwięków ten producent zmieścił w czasie 5.40 że nie mogę uwierzyć w to. Normalnie szok. Natomiast nie będę się wypowiadał na tematy techniczne tej nutki bo się nie znam. Nie raz pisałem że ubolewam nad tym że obecny hands up zatracił te momenty tylko melo po refrenie x 2 i tyle, no i że w uplifcie trancowym że przed wokalem przez 2 czy 3 minuty są dodawane te dodatki wszystkie i dźwięki i melodyjki.
DJ Splash & DJ Zola - Diabolic Heartbeat (Dan-J Remix)


od 0.30 do 0.55 rozpoczyna się cudownie po 0,55 dodane nowe dźwięki a od 1.10 do 1.24 super melo i ten wokal (raz wrzeszczy raz szepcze ta pani - ale ma to urok niesamowity dla mnie) od 2.30 jazda 3.15 a po 3.15 kolejny cudowny moment i cudowne melo i za chwile cały zestaw po raz drugi).
A i od 2011 roku niemieckie wokale są super tak samo jak angielskie.



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tom Belmond & Megastylez - U Gonna Be so Happy (With Me) (Megastylez Classic Extended Mix) Smirnoff 2 204 12-04-2023, 22:25
Ostatni post: Smirnoff
  7th Heaven feat Shanie - You're Still The One (Friday Night Posse Clubland Classic Remix) BarthezJumper 0 266 11-18-2023, 22:27
Ostatni post: BarthezJumper
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Classic Mix) BarthezJumper 2 358 10-19-2023, 14:30
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Classic Extended Mix) BarthezJumper 3 451 10-19-2023, 14:30
Ostatni post: Nexoss
  Pulsedriver & DJ Fait - So Far Away (Classic Extended Mix) Restless 3 526 10-19-2023, 13:58
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości