Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne rozmowy
#19
jeżeli tego wymagacie/chcecie to można przedłużyć Smile Mi to nie przeszkadza Tongue



#20
spróbujmy jedno i drugie zoorganizowac ;x



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Kludu za ten post:
  • Chytry Jaca, Duanta
#21
Ale to już może od następnego tygodnia co Smile



#22
mnie to tam lotto ;d trzeba zacząć od zapisów na Battle dj ;d i wybór piosenki na remix do pojedynku producentów ; d



#23
spoko Smile już zakładam tematy i zobaczymy co i jak Smile



#24
mam pytanko odnośnie tego konkursu (pojedynku producentów)
może aby zachęcić osoby do porządnego własnego utworu zaproponujemy dla zwycięzcy tej edycji rangę Hands Up Maker?? Jeśli wygra nasz Hands Up Maker to nic - zrobimy komisję która oceni remixy zwykłych użytkowników i zdecydują który jest najlepszy (i przyznajemy rangę) albo zrobić to w piątej edycji i lepiej się przygotować oraz udoskonalić zasady



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Eleman, Skrzynek
#25
Myślę że byłoby to trochę niesprawiedliwe wobec tych, którzy na tą rangę pracują dłuższy czas z różnym skutkiem, czy uda się ją im zdobyć czy nie Smile

Wg. mnie nie jest to najlepszy pomysł, nie mieszajmy może lepiej konkursów z rangami prócz HP Smile



[-] 1 użytkownik podziękował BeatNoiser za ten post:
  • Chytry Jaca
#26
i co ranga V.I.P ? Hands Up Maker jest dużo więcej , V.I.P jest tylko dwa , Co myślicie ?




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 2 użytkowników podziękowało Lucky za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#27
(02-04-2013, 21:58).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
mam pytanko odnośnie tego konkursu (pojedynku producentów)
może aby zachęcić osoby do porządnego własnego utworu zaproponujemy dla zwycięzcy tej edycji rangę Hands Up Maker?? Jeśli wygra nasz Hands Up Maker to nic - zrobimy komisję która oceni remixy zwykłych użytkowników i zdecydują który jest najlepszy (i przyznajemy rangę) albo zrobić to w piątej edycji i lepiej się przygotować oraz udoskonalić zasady

Ja jestem jak najbardziej za Big Grin

Skoro w Battle Djs jest Handsupowo Djs Team, to tu powinien być mejker, dla osoby najlepszej z "szaraków" bo wiadomo, że ogólnie to raczej na pewno wygra niebieski Big Grin

I jemu wtedy Head producer, no chyba że jakimś cudem nie, to automatycznie szarak zdobywa obie rangi Big Grin

PS: Lucky ma jeszcze lepszy pomysł ahhahahaha OmgOmg111GniotGniotGniot




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links








Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości