Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warriorz! - Chcę w Twe Ramiona (The Nation Remix DEMO)
#10
(10-30-2022, 15:03)lemen1989 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Max Gee! tak Cię sprawdzam tylko Smile oczywiście żartuje sobie bo orginał mi się podoba bardziej po polsku Smile a remix będzie zacny Smile

Zdziwiło mnie, że żadna z 5 wcześniejszych wersji nie była wystarczająco dobra. Już nawet nie chodziło o moje. Byli też 99ers,Kriss i DJ Magix.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • lemen1989, Michuxfcb
#11
(10-30-2022, 15:05)lemen1989 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Doskonale wiem że prezentujesz wysoką półkę a ja Ci nawet do stóp nie sięgam Smile

Wszystko przed Tobą. Ale trzeba pracy i cierpliwości.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • lemen1989, Michuxfcb
#12
Bardzo lubię Twoje remixy czy autorskie single tylko nie mówię głośno Smile fajny styl taki ala Cascada Smile bardzo wpada w ucho Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało lemen1989 za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb
#13
Remix zacny. Będzie dobry. Może wypuści wersję bez vocalu albo może po Angielsku hehe. Bo aż kaleczy uszy bez obrazy.



[-] 1 użytkownik podziękował winmap za ten post:
  • Michuxfcb
#14
(10-30-2022, 19:08)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Remix zacny. Będzie dobry. Może wypuści wersję bez vocalu albo może po Angielsku hehe. Bo aż kaleczy uszy bez obrazy.

Tylko po polsku, bo ja wolę po polsku.
Swoją drogą nie rozumię dlaczego Polacy tak nie lubią polskiego języka w takiej muzyce.
Nieważne. Każdy ma własny gust i prawo do wyboru.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#15
Mi tam nie przeszkadza za bardzo Polski vocal w produkcjach klubowych
O ile nie nadużywa się vocali z Disco Polo czego np nie rozumiem , Bo jest tyle świetnych Polskich utworów które idealnie by pasowały np do Hands Upu  , a każdy się łapie tych vocali z Disco Polo Tongue

Antek Smykiewicz - Jak Sen
Marcin Maciejczyk - Nie Proszę O wiecej
DeDe Negra - Alter Ego (To dopiero ma potencjał :O :O :O )
DeDe Negra - Wenus i Mars
Adam Stachowiak - Wracam co noc
Ewa Jach , Mezo - Kryzyz
Cleo - Dom
Cleo - Zabiore Nas


Niemozliwe , ze tylko ja widze potencjał w takich Polskich utworach :p :p :p
Nie wiem ja np bym się brał za takie vocale jesli chodzi o Polske gdybym siedział w produkcji Smile

Ale kazdy ma swoje gusta i upodobania Smile

Ja np się zastanawiam jakby brzmiał utwór OKI - Jakie to uczucie w remixie @Discotoxic w takim stylu jak Young Leosia Tongue

A remix The Nation to bedzie napewno w moim Top 10 tego roku za tą melodie Heart love




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#16
Szkoda że wszystko psuje nie zbyt profesjonalny wokal.. Lead Nationa brzmi nie na od yeeeb się a barwę uwielbiam



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#17
(10-31-2022, 22:58)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szkoda że wszystko psuje nie zbyt profesjonalny wokal..

Mi ten wokal absolutnie niczego nie psuje. Oczywiście wokal mógłby być lepiej zrobiony.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#18
(11-02-2022, 21:52)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(10-31-2022, 22:58)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szkoda że wszystko psuje nie zbyt profesjonalny wokal..

Mi ten wokal absolutnie niczego nie psuje. Oczywiście wokal mógłby być lepiej zrobiony.

Miałem na myśli ,,psuję'' właśnie dlatego że aż się prosi o lepszą jakość nagrania (byłoby milej troszkę na uszy) tak czy inaczej podoba mi się zamysł wokalny i barwa



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Divina - In The Night (WARRIORZ! Remix Demo) Max Gee! 2 144 04-13-2024, 19:03
Ostatni post: lemen1989
  George Michael - Careless Whisper (99ers Bootleg) DEMO 99ers 3 200 02-29-2024, 22:23
Ostatni post: Patryk
  WARRIORZ! - SZANSA '23 Smirnoff 0 267 10-08-2023, 09:50
Ostatni post: Smirnoff
  Ich Troje - A Wszystko To...(Bo Ciebie Kocham).... (WARRIORZ! 2023 Remix) Smirnoff 0 155 09-17-2023, 12:33
Ostatni post: Smirnoff
  WARRIORZ! - BO TO POLSKA [Official Video 2023] Smirnoff 1 223 08-02-2023, 14:07
Ostatni post: Max Gee!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości