Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DK & TJC - Hello You (S.B.P Extended Bootleg)
#1
DK & TJC - Hello You (S.B.P Extended Bootleg)
[kr]https://krakenfiles.com/view/CmacryegfI/file.html[/kr]



[-] 5 użytkowników podziękowało Negros za ten post:
  • Djmegaflor85, michal93, Michuxfcb, syryk, winmap
#2
Coś jak by lepiej grało ale dalej amatorka. Na taki staż to można powiedzieć że lepiej dać sobie na spokój jak nie idzie w dobrą stronę. Nie wiem czy ktoś inny pod tym projektem teraz próbuje działać czy coś bo serio kiedyś tło dużo lepiej.



[-] 2 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Michuxfcb, Negros
#3
Melodie same w sobie mają ogromny potencjał i pomysly na melodie widać ciągle są
nie słuchaj komentarza u gory i nie odpuszczaj tylko pracuj pracuj pracuj a efekty przyjda predzej czy pozniej.




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, Negros
#4
Nikomu nie hejtuje ani nie ubliżam. Po prostu przy takim stażu mogło by być lepiej. Tym Bardziej że mam wrażenie iż początki produkcji solo były lepsze. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Najbardziej kaleczy mastering. Melodie same w sobie są nawet ok. I można y więcej efektów narzucić. Może brak akurat sprzętu. Może warto pozbierać pieniędzy na jakieś monitory lepsze bo nie wiemy jakim sprzętem dysponuje. Póki co mi po prostu to przestało się za bardzo podobać. Oczywiście to bez złości.



[-] 2 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#5
Tak tak wiem Smile
Poprostu sugeruje mu by się nie przejmowałem krytyką bo taka musi być Smile
tylko dązył do postepów




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, winmap


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DK & TJC - Hello You (S.B.P Extended Bootleg Mix) Smirnoff 1 461 02-27-2023, 09:30
Ostatni post: Smirnoff
  Ago - Tell Me Where You Are (Quickdrop Extended Bootleg) AyrtonTwigg 0 341 09-08-2020, 21:50
Ostatni post: AyrtonTwigg
  Ago - Tell Me Where You Are (Quickdrop Extended Bootleg) DeadMan 7 1,249 01-01-2019, 23:37
Ostatni post: Karol
  G! - T (Together) (Giorno Bootleg Extended Mix) Restless 18 1,738 11-06-2018, 03:34
Ostatni post: encantoxx
  G! - Y (You Know Why) (Giorno Bootleg Extended Mix) Restless 22 2,111 11-06-2018, 03:34
Ostatni post: encantoxx



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości