Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie
#1
Witajcie wszyscy!
 Na początku chciałem przeprosić, że piszę w tym dziale, jednak nie znalazłem nic lepszego, a tutaj najwięcej osób zagląda Tongue
Tak jak w temacie, chciałem napisać kilka słów i się pożegnać. 
Już od dłuższego czasu zbierałem się z tym zamiarem, ale jednak wyczekałem do końca roku i myślę, że to najlepszy moment. Zakończyć przygodę Yearmixem, przy którym właśnie piszę ten post Smile  Tutaj chcę troszkę wzbudzić apetyt, bo przygotowaliśmy z Nexosem całkiem dobre podsumowanie Tongue No ale wracając... już od około pół roku, może więcej nie zaglądałem tak regularnie na forum i potem cały miesiąc nadrabiałem w kilka dni, bo trzeba było przygotować tracklistę i nagrać set. Set, który jak zauważyliście coraz później wychodzi i duża część winy leży po mojej stronie. Chciałbym zrzucić wszystko na brak czasu, jednak nawet gdy ten czas bym znalazł to i tak wolałem robić coś innego niż siedzieć ze słuchawkami na uszach i przygotowywać sobie przejścia w secie. No cóż, takie życie  Wink  Z czasem coraz nie chętniej zapatrywałem się na to, że jest koniec miesiąca i trzeba nagrywać i w kilku przypadkach nie starałem się tak, jak powinienem, tylko "aby to jakoś grało" i pewnie było to słychać. Jednak przez kilka fajnych lat żyłem tym forum i tym co się tutaj dzieje. 2 czy 3 razy wygrałem Dj's battle Tongue  dzięki któremu się tutaj pokazałem i nie tylko, bo też był czas gdy wrzucałem nasze sety na mój kanał na YouTube i promowałem tym forum. Raz też gościnnie, na zaproszenie Nexosa nagrałem set na event świąteczny, ale chyba mało osób go słuchało xD a szkoda, bo według mnie, to jeden z moich lepszych setów pod względem technicznym i doboru utworów Tongue Osiągnięcia wydają się małe, ale ja jednak nigdy nie dążyłem do tego by się pokazać, tylko by dzielić się muzyką z innymi. Dlatego powstał kanał na YT, ale tam też zanikła chęć prowadzenia go i już dawno nie było tam jakiegoś nowego seta. 
No dobrze, więc żegnam się z Wami wszystkimi, fajnie było być członkiem tej ekipy, robić sety i promować w jakiś sposób nasze forum Smile  Będę miał bardzo miłe wspomnienia i na pewno co jakiś czas tutaj zaglądnę Tongue Nie mówię, że odcinam się całkowicie na amen, ale tak oficjalnie już nie będę tutaj aktywny. Może się też zdarzyć, że zobaczycie mój alias na forumowej składance Tongue 
Do usłyszenia! Big Grin 

P.S. Prośba do moderatorów: nie przerzucajcie od razu tego tematu gdzieś do innego działu Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało 2bych za ten post:
  • Andy J, Nexoss
#2
Krótko i na temat
Szkoda że nie będziesz już częścią forum i pomagał nexossowi w projekcie ale doskonale Cię rozumiem
Łap range VIP za to co zrobiłeś dla nas i kawał czasu poświeconego
Powodzenia!



#3
Cóż ja mogę powiedzieć...
Rozmawialiśmy nie raz o tym także Wink
W każdym razie bardzo Ci dziękuję za współpracę - Nasze duo dawało radę Big Grin
Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś będzie okazja żeby nagrać czy coś stworzyć we dwóch Smile




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości