Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej przeglądarki internetowej używacie
#1
Heja,
A tak chciałem się was zapytać.
Z jakiej przeglądarki internetu korzystacie? Ja puki co z Firefoxa korzystam, ale testuje Chrome i właśnie z niego piszę. Ale i tak mi interfejs firefoxa bardziej przypada do gustu niż Chroma.



#2
Mozilla Firefox od grudnia 2008 Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#3
A u mnie to było.
Najpierw od 2011 używałem Internet Explorera, potem od 2014 bodajże Firefoxa do dziś praktycznie. Ale ten Explorer to był jakaś masakra isam się dziwię, że z niego korzystałem. NP potrafiło kompletnie komputer zawiesić jak się wchodziło na player.pl. Ale Firefox i Chrome są git, chociaż i tak wolę tą pierwszą czyli Ff.



#4
Na początku IE, ale tylko przez chwilę, a potem FF i szczerze mówiąc nie przesiadłbym bym się na co innego. Może i FF ma wady, ale wiem już co to za wady, więc nie będę zmieniał na "nową" przeglądarkę Smile




Signature of Andy J
#5
Na prywatnym laptopie - Mozilla, na służbowym niestety, ale muszę na Chrome a na telefonie albo wewnętrznej przeglądarki albo Chrome Tongue

Ale najbardziej szanuję Mozillę Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
#6
Ja lubię Firefoxa za interfejs. No, ale niestety doszliśmy do czasów, gdzie jest robione wszystko na jedno kopyto nawet optymalizacje stron są głównie dla Chromium. A Gecko na którym stoi Firefox to co chwila musi nadążać za tym i niestety niektóre strony lepiej działają na Chrome.
Ja akurat z Chromiumowych przeglądarek używam Cent Browsera jak muszę. Nie ma polityki google, jest to De facto z podobnym interfaceem do Chrome, ale mniej obciąża procesor itd.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Andy J


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odtwarzacz jaki używacie DJ Graco 7 2,124 04-24-2022, 21:46
Ostatni post: Nexoss
  Tech Week #8 Seria 11: Jakiej muzyki lubi słuchać ser? # Kuba Klawiter Andy J 0 508 11-11-2018, 21:44
Ostatni post: Andy J



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości