Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hitmen - Energy Is You (Nightcore Mix) (Edit + Extended)
#10
(06-02-2023, 22:12)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Już bym wolał, żeby to był jakiś żart, pomyłka czy cokolwiek, niż to, że ten "utwór" został wydany na poważnie.

Jednak został Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
haha



[-] 1 użytkownik podziękował PatrykP za ten post:
  • Michuxfcb
#11
The usual re-release of an old hit... Nothing new Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#12
Tragedia niestety.



[-] 1 użytkownik podziękował winmap za ten post:
  • Michuxfcb
#13
jako nigtscore no coz nic nie wyróżnia mogli by zrobic nowy utwór.



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#14
i jeszcze brać kase a takie coś Tongue




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#15
Moderators, why don't you delete this post?? Violation of the rules of the forum - in one post 2 tracks + this is a real re-release of 2006 and there is nothing new here.



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#16
(06-02-2023, 22:32)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(Edit + Extended)

For the author.
You can not combine 2 tracks in one post. There should be a separate post for each track.

@PatrykP Co do 2 utworów w jednym temacie, to Smirnoff ma rację. Nie będę teraz usuwał ani rozdzielał tematu, bo za dużo komentarzy już jest, ale następnym razem pamiętaj: 1 wątek = 1 utwór, tym bardziej, że nie jest to Twój pierwszy założony w ten sposób temat, bo kilka już wcześniej rozdzielałem.




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, Smirnoff
#17
(06-03-2023, 20:48)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(06-02-2023, 22:32)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(Edit + Extended)

For the author.
You can not combine 2 tracks in one post. There should be a separate post for each track.

@PatrykP Co do 2 utworów w jednym temacie, to Smirnoff ma rację. Nie będę teraz usuwał ani rozdzielał tematu, bo za dużo komentarzy już jest, ale następnym razem pamiętaj: 1 wątek = 1 utwór, tym bardziej, że nie jest to Twój pierwszy założony w ten sposób temat, bo kilka już wcześniej rozdzielałem.

Przepraszam poprawię się Co do komentarzy to trochę nie rozumiem tego oburzenia zrobili wersję "Sped Up" starego tracka Mi się nawet podoba lubię szybsze jak i wolniejsze muzykę ten kawałek przyśpieszony dla mnie brzmi bym powiedział lepiej Powinni zrobić jeszcze wersję "Slowed + Reverb" ale to tyko moja opinia bo podobają mi się oba wymienione trendy



[-] 1 użytkownik podziękował PatrykP za ten post:
  • Michuxfcb
#18
(06-03-2023, 21:49)PatrykP napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(06-03-2023, 20:48)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(06-02-2023, 22:32)Smirnoff napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(Edit + Extended)

For the author.
You can not combine 2 tracks in one post. There should be a separate post for each track.

@PatrykP Co do 2 utworów w jednym temacie, to Smirnoff ma rację. Nie będę teraz usuwał ani rozdzielał tematu, bo za dużo komentarzy już jest, ale następnym razem pamiętaj: 1 wątek = 1 utwór, tym bardziej, że nie jest to Twój pierwszy założony w ten sposób temat, bo kilka już wcześniej rozdzielałem.

Przepraszam poprawię się Co do komentarzy to trochę nie rozumiem tego oburzenia zrobili wersję "Sped Up" starego tracka Mi się nawet podoba lubię szybsze jak i wolniejsze muzykę ten kawałek przyśpieszony dla mnie brzmi bym powiedział lepiej Powinni zrobić jeszcze wersję "Slowed + Reverb" ale to tyko moja opinia bo podobają mi się oba wymienione trendy

Dla mnie takie "odświeżenia" to robienie ze słuchaczy debili.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Energy Girls - Mateusz (Bassregion Remix) Smirnoff 1 586 01-31-2024, 15:09
Ostatni post: Smirnoff
  The Hitmen, DT James - The Love Below feat. DT James (Extended Mix) winmap 13 1,007 01-16-2024, 16:15
Ostatni post: DJPublic
  The Hitmen Feat Croked Bangs - To The Sun (Club Mix) sander 2 433 01-16-2024, 15:16
Ostatni post: Nexoss
  The Hitmen - Here Today And Gone Tomorrow (Vocal Club Mix) BarthezJumper 1 171 11-17-2023, 03:09
Ostatni post: Smirnoff
  The Hitmen - The Love Below winmap 5 478 11-05-2023, 01:17
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości