Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Rockerz - Do You Remember (Handz Up Extended Mix)
#10
@Andy J To od Basshuntera nawet jeszcze udzie ale oryginał od tego Bombaja tak zrył beret zarówno pod względem śpiewu jak i teledysku że chyba teraz długo nie będzie mógł "odwidzieć" tego co zobaczyłem Big GrinBig GrinBig Grin



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#11
Wersja od 2 Rockerz i tak o wiele lepsza od Basshuntera.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#12
Zabieram Smile



[-] 1 użytkownik podziękował maci3k9 za ten post:
  • Michuxfcb
#13
(05-18-2021, 20:57)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Andy J To od Basshuntera nawet jeszcze udzie ale oryginał od tego Bombaja tak zrył beret zarówno pod względem śpiewu jak i teledysku że chyba teraz długo nie będzie mógł "odwidzieć" tego co zobaczyłem Big GrinBig GrinBig Grin

Lepiej zapoznaj się z innym hitem Dr.Bombaya : SOS (The Tiger Took My Family), śmieszne ale fajne melo zarówno na wokalu jak i na melodii głównej Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#14
Zapomniałem dodać że 2 Rockerz będą u mnie na relku w stylu Tune Up! Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#15
@Max Gee! Odsłuchałem i nawet zaczęło mi się nieco podobać jakie bekowe ma Tongue Pierwsze wrażenie tylko takie szokowe Big Grin A co do 2 Rockerz zdecydowanie duuuużo lepsze od wersji Basshuntera. Melo bije na głowę Basshuntera w tym utworze. Smile A co do tego, że 2 Rockerz będzie jednym z remixów na Twoim singlu w stylu Tune Up'a to coraz bardziej nie mogę się doczekać! Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#16
(05-18-2021, 21:15)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Wersja od 2 Rockerz i tak o wiele lepsza od Basshuntera.

To oczywiście racja, bez dwóch zdań

(05-18-2021, 21:17)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(05-18-2021, 20:57)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Andy J To od Basshuntera nawet jeszcze udzie ale oryginał od tego Bombaja tak zrył beret zarówno pod względem śpiewu jak i teledysku że chyba teraz długo nie będzie mógł "odwidzieć" tego co zobaczyłem Big GrinBig GrinBig Grin

Lepiej zapoznaj się z innym hitem Dr.Bombaya : SOS (The Tiger Took My Family), śmieszne ale fajne melo zarówno na wokalu jak i na melodii głównej Smile

Pamiętam go jeszcze z lat 90. Ale dziś tak na szybko go sobie odświeżyłem Smile




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#17
bardzo dobre to jest!
wpada w ucho bassik wszystko smaczne Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#18
This is my track of the year !!! 10/10

b.t.w. the Dr. Bombay video is hirarious



[-] 2 użytkowników podziękowało mika za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WARRIORZ! - Bo To Polska (W! Handz Up Extended Remix) Max Gee! 4 454 08-28-2023, 09:27
Ostatni post: maci3k9
  Blank & Jones - Desire 2023. (BassMan & DjArek HanDZ!UP Edit) arekcsw 2 417 08-23-2023, 23:21
Ostatni post: Smirnoff
  WARRIORZ! - Bo To Polska (W! Handz Up Remix) Max Gee! 1 283 08-16-2023, 08:26
Ostatni post: Smirnoff
  Giga Dance & Global Rockerz - Back for More (Extended Mix) HandsUpper86 3 537 07-30-2023, 15:55
Ostatni post: RiderDean24
  Giga Dance x Global Rockerz - Back for More .DragoN. 3 596 07-29-2023, 09:55
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości