Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARRIORZ! - Pragnę Ciebie (Maxi-Single 11 Versions) || 01.09.2021
#10
Milion wyświetleń będzie ci cholernie ciężko osiągnąć, ja osobiście jak siedziałem w disco to miałem 600k najwięcej na kanale Disco Remix, później jednak remix został usunięty, obecnie mam coś koło 250k.na jakimś kanale. Jak dla mnie to Youtube sam wypromował ten remix Puszczyka trochę (oryginał ma 210k), bo to mocny średniak jest, ale liczę, że ci się uda Smile Powodzenia Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Max Gee!
#11
Raindropz spotyka Warriors płonący mix
pełny ogień mix
śmieszne te nazwy.
A słowo mix polskim słowem niezastąpione.



#12
(08-26-2021, 19:22)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Raindropz spotyka Warriors płonący mix
pełny ogień mix
śmieszne te nazwy.
A słowo mix polskim słowem niezastąpione.

Czy Ty zawsze musisz się do czegoś przyczepić ? Big Grin

Muzyka dla Polaków to i opis polski Smile

Sądziłem, że akurat tobie, wielkiemu fanowi naszej rodzimej muzyki sie to spodoba Smile



#13
Nie chcę być ch*jem, bo naprawdę fajnie że robisz coś takiego ale z tymi nazwami naprawdę poleciałeś. Big Grin Już lepiej to było napisać po angielsku, chodź z jednej strony rozumiem że chodziło ci o "zachowanie" polskości. Nie do końca przemawiają te polskie wokale do mnie (chodź jestem fanem Clubringer feat. Kate Lesing - Ta Sama Chwila) ale sam "podkład" robi robotę. Kibicuję ci, serio. Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Patryk za ten post:
  • Max Gee!
#14
Ja akurat nic do tych nazw nie mam. Może i są niecodzienne, ale nie drażni mnie to.
Panie @Kolejoman
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#15
Może jak ktoś nie jest przyzwyczajony do polskiego języka w różnych tytułąch (czy to filmów, czy książek) to wyda mu się to dziwne, ale dla mnie brzmi spoko (chociaż faktycznie przy okazji ten mix trochę nie pasuje i do zachowania stylu miks/remiks by lepiej pasował wg mnie). Co do tego kontaktu na maila, to pisać dopiero po 1 września czy można już teraz, żeby dowiedzieć się szczegółów?



#16
(08-26-2021, 23:37)sergeron napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Może jak ktoś nie jest przyzwyczajony do polskiego języka w różnych tytułąch (czy to filmów, czy książek) to wyda mu się to dziwne, ale dla mnie brzmi spoko (chociaż faktycznie przy okazji ten mix trochę nie pasuje i do zachowania stylu miks/remiks by lepiej pasował wg mnie). Co do tego kontaktu na maila, to pisać dopiero po 1 września czy można już teraz, żeby dowiedzieć się szczegółów?

O szczegóły można już pytać Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • sergeron
#17
Pre-order jakby co spokojnie można zamówić też jak by ktoś miał pytania. Ja przyznam się tutaj, że zamówiłem i to chyba jakaś tajemnica nie jest bo czekałem na to z utęsknieniem od czerwca Smile



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!
#18
Co do nazwy - Pełny Ogień Mix. To nie wzięło się z nikąd. Zainspirował mnie jeden z najlepszych utworów trance ostatnich lat, który usłyszałem dzięki naszemu użytkownikowi @Kolejoman, którego śmieszy taka nazwa Smile






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warriorz! - Bo To Polska || 2023 Max Gee! 1 643 08-27-2023, 17:05
Ostatni post: Max Gee!
  Warriorz! - Ale To Już Było || 2023 Max Gee! 1 516 08-27-2023, 17:05
Ostatni post: Max Gee!
  Faceman, Jacky, Jordan, Hands up Freaks, Warriorz! - Stand up for Love (Remix Edition) || 24.06.2022 || C47 Digital Andy J 2 593 06-22-2022, 03:38
Ostatni post: brainq
  Puszczyk, Milena Badcock, Warriorz!, 99ers - Hide And Seek || 1.01.2022 || DistroKid Andy J 0 501 01-01-2022, 20:50
Ostatni post: Andy J
  Andrew Spencer/DJ Combo/NaXwell feat Ice MC - Think About the Way 2021 (Timster & Ninth Remix) || 15.10.2021 || M brainq 0 579 10-09-2021, 15:51
Ostatni post: brainq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości