Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warriorz! - Pragnę Ciebie (Maxi Release) II Czerwiec/Lipiec 2021 II W! Recordz
Witam wszystkich fanów muzyki HU !

Właśnie otrzymałem demo wokalu do mojego autorskiego tekstu. Wyszło lepiej niż się spodziewałem.
Wokal jest zajebisty moim zdaniem (jest moc), tylko trzeba wyprodukować porządnie. Styl lat 90's eurodance.

Czyli pora rozpocząć produkcję mojego pierwszego autorskiego singla.

Warriorz! to bez zmian ja (założyciel projektu) czyli Max Gee! aka Max Garibaldi i mój współproducent o większym doświadczeniu, dzięki któremu mam pewność że produkcje wyjdą profesjonalnie i na odpowiednim poziomie. Mam bardzo duży wkład w różne aspekty tych produkcji i beze mnie tego wszystkiego by nie było.

To będzie maxi singiel.

Od nas będą minimum dwie wersje (klasyczna i nowoczesna z laserami i z pociętymi wokalami) i być może jeszcze kolejne dwie, z wykorzystaniem moich melodii sprzed kliku dobrych lat, z czasów kiedy nie myślałem jeszcze o wydawaniu muzyki.

Maksymalnie będzie 10 wersji, włącznie z naszymi. 

Pytanie do Was...kogo byście chcieli żebym zaprosił do remiksów ? 

Mam kilku swoich ulubieńców, ale to może nie być takie proste, ponieważ to polski wokal.

Mogę zdradzić, że kontaktowałem się z Kompulsorem, ponieważ uwielbiam jego produkcje. Ale na FB nie jest już aktywny od 2013 i niestety nie odpowiada, czego się spodziewałem. Jeśli potraficie go jakoś inaczej namierzyć to dajcie znać. Bardzo mi na nim zależy.

Piszcie Wasze typy kogo do remiksów lub ewentualnie może w jakimś innym gatunku niż Hands Up ? Jeśli chcecie DJ THT to mogę go zapytać, nie ma problemu.

Co wydania tego maxi singla, to być może poszukam wydawcy jak będę miał już wszystkie wersje gotowe.

Marzy mi się teledysk do wersji oryginalnej ale to duży koszt, nie na moją kieszeń. Może gdyby zorganizować zrzutkę, ale wątpię żeby ktoś chciał się zrzucać (lub dorzucać) na mój teledysk. Ale moglibyśmy wspólnie zrobić coś historycznego. 
Z kolei gdym znalazł wydawcę i nawet z własnych środków zrobiłby teledysk, to tracę prawa (lub większość praw) do tej produkcji, a nie wiadomo jaka będzie przyszłość projektu.

Czekam na Wasze typy i ruszamy !!! Hands Up na zawsze !!!

Pozdrawiam 

Warriorz!

[-] 5 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • .DragoN., Andy J, przemek89b, RobBrian, wczas20
Pierwszy, który przyszedł mi do głowy z tych co tworzą jeszcze HU to Dj Fait / Clubticket.

@Edit: No i Alex Megane tak na szybko

Signature of Andy J

[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Max Gee!, przemek89b
Ciekawy projekt
Hmm ja chciałbym dj hyo lub basslouder albo stary ti-mo z 2012-2014 roku
Dodatkowo spróbuj DancefloorKingz myślę że by pomogli powołując się na nas (handsupowo) plus sunvibez i może flashtune wróciłby coś do Muzyki, aaaaa i dj roxx

[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Max Gee!
Rozumiem ze to koncert życzeń to poproszę alex megane ,the hitmen, timster & ninth ,dj gollum z dj capem.

[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • przemek89b
(04-20-2021, 22:21)brainq napisał(a): Rozumiem ze to koncert życzeń to poproszę alex megane ,the hitmen, timster & ninth ,dj gollum z dj capem.

Dokładnie koncert życzeń.

Ja mogę złożyć zapytanie do każdego z nich. W najgorszym wypadku nie odpiszą.

Ja bym chciał M&Ace ale Michaela już nie ma Sad

[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • przemek89b
Tak jak pisałem szukam ale niestety na razie Lipka z tym kompulsorem;(
Tak jak wyżej pisali warto się odezwać do rodaków z tym remixem jak i takiego właśnie The Nation, Ti-mo, Giga dance, DK, Realshakerz (reaktywacja starego dobrego brzmienia) Cookis, Flashtune, max farenthide, phobia & shaker, c-bool ( może dać troszkę rozgłosu Smile ) ...
Mógłbym tak pisać i pisać więcej znanych producentów aleee czyy się udaaa? Właśnie tu może być problem chodź życzę ci z całego serducha poważnych dobrze znanych producentów do Twojego utworu.

[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Max Gee!
Bogaty jesteś jak THT poniżej 400 euro nie schodzi za remix (teraz może nawet drożej). Najbardziej realne moim zdaniem to remix od RainDropza chodź bym takim Ced Tecknoboy nie pogardził. Może nasz Hard3eat?

[-] 1 użytkownik podziękował Patryk za ten post:
  • Max Gee!
(04-20-2021, 22:48)Patryk napisał(a): Bogaty jesteś jak THT poniżej 400 euro nie schodzi za remix (teraz może nawet drożej). Najbardziej realne moim zdaniem to remix od RainDropza chodź bym takim Ced Tecknoboy nie pogardził. Może nasz Hard3eat?

Wydaje mi się że to co napisałeś z 400euro jest nie prawdziwe.. skąd takie info?

Jak THT 400 euro za remix to nie ma szans, ale się upewnię.

[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • przemek89b, RobBrian

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Gosek, 1 gości
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.