Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Young Leosia feat Żabson - Jungle Girl(Discotoxic Fuck off Mix) DL
#10
(04-22-2022, 21:41)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Danielu ale tutaj masz Download w traczku Smile

Wiem, wiem. Smile
Miałem na myśli jakąś wersję extended Smile
Ta wersja jest bez intra w sumie spoko bo sb ustawie jako budzik hehe Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • Discotoxic, Michuxfcb, Sebek
#11
No właśnie... Extended wersja by się przydała Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • D@n PE, Discotoxic, Michuxfcb
#12
Petarda całość. Konstrukcja, melodia i wszystko. Tylko wypieprzyc ten vocal. Aż kaleczy.. ale każdy ma swoje zdanie.
Za produkcję 9/10



[-] 3 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • D@n PE, Discotoxic, Michuxfcb
#13
(04-23-2022, 19:35)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No właśnie... Extended wersja by się przydała Smile

(04-23-2022, 20:29)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Petarda całość. Konstrukcja, melodia i wszystko. Tylko wypieprzyc ten vocal. Aż kaleczy.. ale każdy ma swoje zdanie.
Za produkcję 9/10

Generalnie ja mam takie zdanie co do polskich vocali, czy to voxy disco polo czy zwykłe np pop więcej nie znam, nie słucham xdd haha.Big Grin Jak mix i melo nadrabia, to jestem na tak i wtedy jestem tylko i wyłącznie skupiony na melodi jak i całości czyli ( mixu) vocal wtedy idzie na drugi plan. Tutaj vox mało mnie obchodzi i nie zwracam na niego większej uwagi bo Melo jak i kick, lead linia melo to jest to co lubię Smile Szybkie, energiczne, dopracowane Perfect, pod każdym względem no ideał pod względem dopracowania.Smile Tak jak piszę, jeśli już remixy disco polo to musi być to szał pał. Smile To weszło jak złoto i tego oczekuję od "Polish Vocal Hands Up"




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 2 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • Discotoxic, Michuxfcb
#14
(04-23-2022, 23:18)D@n PE napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(04-23-2022, 19:35)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No właśnie... Extended wersja by się przydała Smile

(04-23-2022, 20:29)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Petarda całość. Konstrukcja, melodia i wszystko. Tylko wypieprzyc ten vocal. Aż kaleczy.. ale każdy ma swoje zdanie.
Za produkcję 9/10

Generalnie ja mam takie zdanie co do polskich vocali, czy to voxy disco polo czy zwykłe np pop więcej nie znam, nie słucham xdd haha.Big Grin Jak mix i melo nadrabia, to jestem na tak i wtedy jestem tylko i wyłącznie skupiony na melodi jak i całości czyli ( mixu) vocal wtedy idzie na drugi plan. Tutaj vox mało mnie obchodzi i nie zwracam na niego większej uwagi bo Melo jak i kick, lead linia melo to jest to co lubię Smile Szybkie, energiczne, dopracowane Perfect, pod każdym względem no ideał pod względem dopracowania.Smile Tak jak piszę, jeśli już remixy disco polo to musi być to szał pał. Smile To weszło jak złoto i tego oczekuję od "Polish Vocal Hands Up"

Właśnie posłuchałem oryginału na youtube, gdyby nie ten remix to bym nie wiedział że tacy "artyści" istnieją. Powiem wam, że utwór ciekawy, choć szczerze typowo dla "gimbazy". Jednak dla mnie ten polski vocal jest najlepiej z remixowany pod handsup jaki ja słyszałem. A kiedyś dawno pisałem by nasz rodzimy pop pod ostrzyć naszym handsupem. I ja to katuje ten remix w swoim aucie i na pewno by Niemiec to katował by w swojej hybrydzie Big Grin



[-] 3 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • BarthezJumper, Discotoxic, Michuxfcb
#15
Szacun za brzmienie! dobra robota !
Nie zabiorę bo nie rozumiem nawet wokalu/tekstu chyba wgl nie po naszemu ...



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Discotoxic, Michuxfcb
#16
To jest chyba pierwszy track z polskim vocalem, który swoją oprawą mi pasuje xDDDD
Śmieszne, ale to brzmi bardzo dobrze Big Grin
Hahaahahahahahaha xD




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • Discotoxic
#17
Bardzo fajne podoba się. Mimo, że Pimp Code to nie jest, ale wyszło fajnieSmile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Crystal Rock x Robin White - When We Were Young (The Logical Song) winmap 3 308 11-29-2023, 10:38
Ostatni post: Smirnoff
  Discotoxic - Can I Be Your Star (Extended Mix) winmap 3 417 11-10-2023, 23:22
Ostatni post: Smirnoff
  Garbie Project - Forever Young (2023 Remix) BarthezJumper 1 230 10-29-2023, 17:36
Ostatni post: winmap
  ReloaDee feat. Sarah Lahn - Fantasy Girl 2k23 (Hands Up Edition) Smirnoff 4 562 10-14-2023, 22:19
Ostatni post: SolidShark
  Marc Korn x Semitoo x Dj E-Maxx - Rumble In The Jungle (Extended Mix) winmap 1 384 10-07-2023, 15:23
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości