Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otrzymywać ostrzeżenia, bez powodu.
#1
Hello. I hope you can understand english. Today I logged in, and saw that my profile was empty: 0 posts, 0 threads and 0 thanks.
I looked down in my profile and see: Warning 40%. I was shocked, because it was for no reason. I did nothing wrong. The reason is given: Spam.
This must be an error, because I did NOT spam. I know the forum rules, and I did not break the rules, but I still got a warning, and all my posts are removed.
I was not even online on my account for some days, and the only thing I did when I was online 3 days ago, I thanked a user in a post (it's no spam)
Why? I am angry to have lost all my posts, and got a warning when I know 100% sure I did nothing wrong. I got no private message with an explaination. Please explain this to me. Confused

I don't know polish, but I translated this with Google Translator:

 Dzisiaj zalogowany, i zobaczyłem, że mój profil był pusty: 0 postów, 0 wątków i 0 dzięki.
Spojrzałem w moim profilu i zobaczyć: Ostrzeżenie 40%. Byłam w szoku, bo nigdy nie dostał ostrzeżenie. Nie zrobiłem nic złego. Powodem jest podana: Spam.
To musi być błąd, bo nie spam. Znam zasady forum, a nie łamać zasady, ale nadal mam ostrzeżenie, a wszystkie moje posty są usuwane.
Nie był nawet w internecie na moim rachunku przez kilka dni, a jedyną rzeczą, jaką zrobiłem, kiedy Bylem 3 dni temu, podziękowałem użytkownika w poście (to nie spam)
Czemu? Jestem zły, że stracił wszystkie moje posty i dostał ostrzeżenie, gdy wiem, że 100% pewien, że nie zrobił nic złego. Nie mam prywatną wiadomość z wyjaśnieniem.


Proszę mi to wyjaśnić.



#2
Sprawa zostanie rozwiązana przez PW.




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości