Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) (/Thread-David-Guetta-Ft-Sia-Titanium-Solo-Beat-Project-Bootleg-Mix)

Strony: 1 2 3


David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - DJ Graco - 12-15-2020

David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix)
Mi się osobiście średnio podoba kawałek. Za mocno obniżone, można przecież zrobić na oryginalnej tonacji utwór.


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - Andy J - 12-15-2020

(12-15-2020, 17:32)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Mi się osobiście średnio podoba kawałek. Za mocno obniżone, można przecież zrobić na oryginalnej tonacji utwór.

Ostatnio jakaś dziwna moda panuje na takie wokale (lub w drugą stronę: podwyższone)


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - specialeaks - 12-15-2020

Wokal tragedia a mellow mu pykło idealnie.


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - Nexoss - 12-16-2020

Czy mi się zdaje czy ja tu słyszę nawiązanie znowu do Hitmenów? Tongue


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - Andy J - 12-16-2020

(12-16-2020, 20:44)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Czy mi się zdaje czy ja tu słyszę nawiązanie znowu do Hitmenów? Tongue

Nie, skąd Ci to przyszło do głowy? Big Grin

A co do utworu, to przez ten wokal nie da się tego słuchać, ale melo dobre.


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - Nexoss - 12-16-2020

(12-16-2020, 20:58)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-16-2020, 20:44)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Czy mi się zdaje czy ja tu słyszę nawiązanie znowu do Hitmenów? Tongue

Nie, skąd Ci to przyszło do głowy? Big Grin

Jakoś tak wyszło Big Grin


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - winmap - 12-16-2020

Wszędzie taki zjeb..any ze zmianą tonacji vokal na co dzień.. a Tu jeszcze celowo zepsuty w bootlegu.. Fajnie że styl Hitmenow. Ale można by już swój wreszcie zaprezentować.  A najbardziej ten nędzny spieprzony vocal.


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - DJ Graco - 12-17-2020

(12-16-2020, 20:44)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Czy mi się zdaje czy ja tu słyszę nawiązanie znowu do Hitmenów? Tongue

Oczywiście! Przecież w każdym (no prawie każdym) bootlegu nawiązuje do nich XD


RE: David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix) - Nexoss - 12-17-2020

(12-17-2020, 17:52)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-16-2020, 20:44)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Czy mi się zdaje czy ja tu słyszę nawiązanie znowu do Hitmenów? Tongue

Oczywiście! Przecież w każdym (no prawie każdym) bootlegu nawiązuje do nich XD

Dlatego napisałem to w taki sposób a nie inny Tongue