Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Jumpstyle - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: Jumpstyle (/Thread-Jumpstyle)



Jumpstyle - BarthezJumper - 12-03-2013

Zna ktoś może jakieś Jumpstylowe nutki ze szczyptą HU . Potrzebuje pare do Jumpa :-)


RE: Jumpstyle - Jumproxx - 12-03-2013

Hmmmm w sumie Megastylez kiedys robil HU z melodiami do Jump'a Smile Mozesz obczaic.
Jeckyll & Hide - Freefall Big Grin
Co tam jeszcze hm... Scooter - Jump all over the world

Jak odszukam stare plyty to podesle jeszcze kilka tytulow Smile


RE: Jumpstyle - Krzychowsky - 12-03-2013

Hmm, HandsUp + JumpStyle... osobiscie bardziej bym polecał teraźniejszy NuStyle, ale z HU, to:
Jeckyll & Hyde nasuwa mi się na początek, ale skoro siedzisz w JS, to na pewno kojarzysz Big Grin
np: Springstil - Springstil (Jeckyll & Hyde Remix) - w sumie nic nie przebiło tej mieszanki gatunków jak narazie, mój TOP 3.
Franklin & Navaro - I Need Love (O-Seven & Jumpgeil Remix) - to polecam, ostatnio wkręciło mi się strasznie ;]
Bass Creator - Fucking Breakbeat (to podchodzi pod wczesny NuStyle, też konkretne ;])
East Clubbers - Sexplosion (Jump Dance Version)
Kawałki formacji JumpHeadz (Run, Play, Jump, wszystkie konkretne Big Grin)
Jeckyll & Hyde - Freefall (Jumpfreakz Remix) - skakałem do tego swego czasu
McFly - Deep (Original Mix)
tak jak Jumpi napisał powyżej MegaStylez, szczególnie Jump With Me
Verano - Abfahrt (Deepforces Remix) - też pewnie znasz ;p
Rhythminsider - Somebody Scream (Original Jump Mix) - dobre melo, lubiałem swego czasu w h*j
Jump Project - Whistle
Springstil - Zanzibar (MegaStylez Remix)
Springstil - Zanzibar (Bootleggerz Remix) (mało kicku jumpowego, ale zawsze coś ;p)
Spyder - Okrutny Los (DaVid Remix) (NENO od nas z forum Big Grin ) do skakania średnie, ale mi wychodziło jakoś tam xd
System Schock feat. Kim Sozzi - Break Up - jarałem się jumpowym kickiem swego czasu w cholere.
East Clubbers - To The Moon And Back (DJ Two-S Remix) - Early Harstyle, z teraźniejszym Reverse Bass'em , coś tam ma w sobie z Jumpa Big Grin
DJ Massive vs. The Rebel - High Volume - klasyk Big Grin (więcej Jump niż HU, ale melo coś tam z HU ma w sobie, jak na moje ucho)
Vinyltronic - This Is To Begin - mały fragment Jump Kick'a..
evil activities and dj panic feat mc alee never fall asleep doc (hardcore / gabber) - wystarczy troche zmniejszyć tempo, bo szybkie to jest w k^%we, skakałem do tego i konkretnie daje Big Grin
Hypertype - Rock The Show (Cansis Remix) - bardzo mało z Jumpa, ale są małe fragmenty z kickiem jumpstyle.
Ultrabeat Vs Darren-Styles - Discolight (Scooter Remix) - to już bardziej nustyle, ale polecam Big Grin
Scooter - Fish Is Jumping
Scooter - I'm Raver, Baby (refren przyprawia mnie o rzygi, w ch*j do dupy, ale głowny motyw spoko, lajtowy Jump podchodzący pod HU)
Hard3eat - Bring The Beat Back ( Big Grin hehe... ) (ma w pewnych momentach HardStyle'owy Kick, coś ala Wasted Penguinz)
nova scotia feat aj - stay with me (hard3eat remix) (hehe 2 ;] )
większość nut DRM i Malu Project
Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo (Norex Bootleg Mix)
Wooferman - Money (DJ Hyo & Technopoose Remix)
Aqua - How R U Doing (Eric Mullder Love Czech Republic Bootleg)
Keira Green - A Bit Of Heaven (Minage Boyz Remix Edit)
Amboza - Cant Live Without You (Minage Boyz Remix) - mistrzostwo, do dziś nie moge znaleść tego kawałka, ale może Ty znajdziesz XD
Aktualny styl Commercial Club Crew (np: nicolette emergency commercial club crew remix, ten krótki bass mógłby jakoś pasować do JumpStyle, nie próbowałem, więc nie wiem, można spróbować ;] )

w sumie to wszystko co mi przychodzi jak narazie do głowy. Jak gdzies mam literówki , to sory, nawalony grubo jestem.
ale, ogólnie powinno być dobrze w nazwach. Mam nadzieje, że pomogłem ;]
Miłego słuchania ;]


RE: Jumpstyle - BarthezJumper - 12-03-2013

OOO żesz k**wa pewnie ze pomogłeś tego mi było trzeba dzięki wielkie Krzychowsky i Jumproxx , napewno mi się przydadza te bomby


RE: Jumpstyle - sledzik1305 - 12-03-2013

Dorzuciłbym jeszcze to:
DJ Cargo and D-Verse - Jump To The Future
DJ Cargo - Jump To The Bass
Speakerz! - Love U More (Extended Mix)


RE: Jumpstyle - Diven - 12-03-2013

Megastylerz - Jump with me (Springstil remix) Wink Najlpeszy Jumpstyle jaki słyszalem Smile
Scooter - And no Matches 2 za*ebisty track


RE: Jumpstyle - BarthezJumper - 12-04-2013

dzięki wszystkim za pomoc