Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jixaw & Giga Dance - Be with You 2k21 (Giga Dance Extended Mix)
#1
Jixaw & Giga Dance - Be with You 2k21 (Giga Dance Extended Mix)
[kr]https://krakenfiles.com/view/d4544cea38/file.html[/kr]




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 14 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • 99ers, adam.bracha, alpharoy, BigDaddy, brainq, DeadMan, HandsUpper86, KillBill, Kolejoman, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Smirnoff, wczas20
#2
Dla mnie mega nuta




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Świetna nuta ale jednak pierwotna była chyba lepsza a Raindropza remix dla mnie to jeden z najcudowniejszych nut hands up w historii (umieściłem w top 30 wszechczasów). Keira Green na wokalu?.
Wygląda na to że extended z pierwotnego relka oraz Groove T Remix oraz Bazz Boyz remix miałem przyjemność jako pierwszy i jedyny zapodać kilka lat temu na forum - bedę musiał znowu za tym pogrzebać (coś mam z tego wypalone chyba na płytach)



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Świetna nuta. Dobre wejście w ten rok Big Grin

Very good job Giga Dance Smile




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Simek za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(01-01-2021, 21:34)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Keira Green na wokalu?.

Tutaj chyba tak, natomiast zastanawiam się czy tutaj też? Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
wokal jest trochę podobny Admin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(01-02-2021, 14:20)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-01-2021, 21:34)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Keira Green na wokalu?.

Tutaj chyba tak, natomiast zastanawiam się czy tutaj też? Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
wokal jest trochę podobny Admin

W tym traku od THT jest ta sama wokalistka co u Kompulsora śpiewała w większości utworów: "Look At Me Now", "On The Radio" (chyba), "Show Me The Meaning Of Being Lonely", "Dj number 1", "Christmas Party", "Let Me Be Your Girl", "Above The Sky", "Dancefloor Warning - We Are One", "Jade & Marvelous vs. DJ Alan Kay - Hear You calling", "Niccho - Ravers Night", także dyskografię ma bogatą, tyle że nigdzie nie jest napisane jak się ona nazywa, ale przy jednym utworze (konkretnie przy tym" "Kompulsor feat. Di - It's not over") pojawiło się nazwisko Dorothy Godlinski, ale to nie ona:




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#7
Świetnie to wyszło i non stop tego słucham 10/10



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Dla mnie mega super na takie czekałem miazgi ? to mi się dawne czasy przypominają ?




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Z powerem rytmicznie wszytko siedzi ładnie w mixie piękny wokal (troszke znudzony) ale lead nadrabia konkretnym pierdo*nieciem uwielbiam to i ten kick magia track! Dawno takiego nie było...



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dance Rocker - Show Me Your Love (Hands Up Mix) BarthezJumper 2 248 11-04-2023, 23:16
Ostatni post: Smirnoff
  Scarf - My Odyssey (Dance Fly FX Bootleg remix) Smirnoff 0 253 10-31-2023, 01:12
Ostatni post: Smirnoff
  Nomansland - Soul Out There (Dance Fly FX Remix) Smirnoff 1 294 10-28-2023, 10:30
Ostatni post: BarthezJumper
  Scarf - My Odyssey (Dance Fly FX Bootleg remix) Smirnoff 1 192 10-26-2023, 09:09
Ostatni post: Smirnoff
  Reinier Zonneveld, D-Devils - Dance With The Devil (The 6th Gate) (Reinier Zonneveld Remix) PatrykP 3 314 10-25-2023, 00:41
Ostatni post: przemek89b



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości