Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cascada - Everytime We Touch (Project One Remix)
#1
Cascada - Everytime We Touch (Project One Remix)

[kr]https://krakenfiles.com/view/pzWZoPMjxG/file.html[/kr]



[-] 5 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Andy J, maci3k9, Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#2
OMG...co za produkcja !!! Pierwszy raz to słyszę, pewnie dlatego,że nie było na relku. Stas tworzył tylko przez 4 lata (2005-09).



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb, RobBrian
#3
@Max Gee! No właśnie też ją wczoraj wynalazłem że istnieje ale nie znalazłem tej nuty. Ale uznałem że średnia w sumie Tongue Bardziej to mnie interesuje ten Stonie - Torn (Project One Remix) oraz Icarus - Funky Crazy (Tune Up Remix). Normalnie jestem w takiej desperacji że chyba by trzeba było do samego Maniana napisać żeby może wynalazł tę nutę Funky Crazy albo zrobił remaster jakiś Big Grin Najwidocznie są to nuty nigdy nie wydane. Perełki normalnie. Dlatego ja z radia co kiedyś nagrywało się na kasety kojarzę jakieś utwory a nigdy ich nie znalazłem bo możliwe że są to nie wydane utwory nad czym bardzo ubolewam i czuję niedosyt Tongue PS. Istnieje też Pulsedriver - Beat Bangs (Project One Remix) :O

Pulsedriver - Beat Bangs (Project One Remix)

[kr]https://krakenfiles.com/view/pAuD0fLmj2/file.html[/kr]



[-] 4 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Andy J, maci3k9, Michuxfcb, RobBrian
#4
(06-09-2021, 14:40)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Max Gee! No właśnie też ją wczoraj wynalazłem że istnieje ale nie znalazłem tej nuty. Ale uznałem że średnia w sumie Tongue Bardziej to mnie interesuje ten Stonie - Torn (Project One Remix) oraz Icarus - Funky Crazy (Tune Up Remix). Normalnie jestem w takiej desperacji że chyba by trzeba było do samego Maniana napisać żeby może wynalazł tę nutę Funky Crazy albo zrobił remaster jakiś Big Grin Najwidocznie są to nuty nigdy nie wydane. Perełki normalnie. Dlatego ja z radia co kiedyś nagrywało się na kasety kojarzę jakieś utwory a nigdy ich nie znalazłem bo możliwe że są to nie wydane utwory nad czym bardzo ubolewam i czuję niedosyt Tongue PS. Istnieje też Pulsedriver - Beat Bangs (Project One Remix) :O

Pulsedriver - Beat Bangs (Project One Remix)

[kr]https://krakenfiles.com/view/pAuD0fLmj2/file.html[/kr]

Też mam podobnie.. dużo utworów słuchałem jeszcze na ,,walkman kasetowy'' których za nic świecie nie moge do dni dzisiejszego znależć Sad aaa nuty były nagrywane mniej więcej w 2005r z różnych stacji Radia



[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb, przemek89b
#5
@RobBrian ja to głównie nagrywałem z radia sunshine live Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb, RobBrian
#6
Ja jestem fanem HU od 2011 , a wtedy cywilizacja już była i internet rozwinięty.
W tym roku świętuję 10-lecia bycia fanem i z tej okazji ...Pragnę Ciebie Wink

Żartuję, to przypadek ,że tak wyszło.

Ale znałem z radia największe hity HU, choć wtedy nie wiedziałem,że tak to się nazywa.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#7
Trochę lepsza jakość Tongue
[kr]https://krakenfiles.com/view/BDEWnH4gw9/file.html[/kr]
Wynalazłem na moim dysku heheh, więc zapodaje.
@Max Gee! To było na relku, ale jak wiele singli Cascady zostało wydanych mnóstwo wersji CD i nie na każdej to było.



[-] 4 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb, przemek89b, RobBrian
#8
(06-09-2021, 17:50)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Trochę lepsza jakość Tongue
[kr]https://krakenfiles.com/view/BDEWnH4gw9/file.html[/kr]
Wynalazłem na moim dysku heheh, więc zapodaje.
@Max Gee! To było na relku, ale jak wiele singli Cascady zostało wydanych mnóstwo wersji CD i nie na każdej to było.

Tą samą wersję znalazłem właśnie w sieci haha



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#9
(06-09-2021, 14:40)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Max Gee! No właśnie też ją wczoraj wynalazłem że istnieje ale nie znalazłem tej nuty. Ale uznałem że średnia w sumie Tongue Bardziej to mnie interesuje ten Stonie - Torn (Project One Remix) oraz Icarus - Funky Crazy (Tune Up Remix). Normalnie jestem w takiej desperacji że chyba by trzeba było do samego Maniana napisać żeby może wynalazł tę nutę Funky Crazy albo zrobił remaster jakiś Big Grin Najwidocznie są to nuty nigdy nie wydane. Perełki normalnie. Dlatego ja z radia co kiedyś nagrywało się na kasety kojarzę jakieś utwory a nigdy ich nie znalazłem bo możliwe że są to nie wydane utwory nad czym bardzo ubolewam i czuję niedosyt Tongue PS. Istnieje też Pulsedriver - Beat Bangs (Project One Remix) :O

Warto tak zrobić. Czasami szukanie u źródła pomaga Big Grin
Nic to nie szkodzi a zawsze możemy zyskać. Ja np dostałem jeden unikatowy traczek od pana Ic4M czy jakoś tak, nigdy go nie mogę zapamiętać, może nawet to udostępnie, bo aż szkoda, by to tylko u mnie na dysku się kurzyło.



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stefan Rio - Out Of Touch (Emoticon's Hard Techno Edit of Ti-Mo's Remix) PatrykP 3 597 07-15-2023, 10:15
Ostatni post: Nexoss
  Ava Max - Everytime We Touch (AI Cover) [Cascada] 99ers 9 820 07-08-2023, 13:49
Ostatni post: przemek89b
  Johnny O'Neill - Out Of Touch BarthezJumper 0 216 07-04-2023, 16:31
Ostatni post: BarthezJumper
  [Hard Dance] Luca Testa & Emily Fox - Every Time We Touch (Hardstyle Remix) PatrykP 1 224 06-11-2023, 18:05
Ostatni post: technoapell
  XD - The Bad Touch BarthezJumper 2 236 06-08-2023, 23:12
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości