Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARRIORZ! - Pragnę Ciebie (Maxi-Single 11 Versions) || 01.09.2021
#1
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Premiera na kanale YT 1.09.2021 Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


PROMO MIX = 1 MLN wyświetleń = FREE DOWNLOAD WSZYSTKICH WERSJI Smile 

Jeśli ktoś nie chce czekać na darmowe wydanie, od 1 września będzie można otrzymać ode mnie pojedyncze wersje lub całe wydanie w dowolnym formacie, kontaktując się na e-mail : [email protected]

Do usłyszenia na kanale : Będzie głosowanie na najlepszą wersję i nie tylko...



[-] 7 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • a13838988827, DJ Graco, DJPublic, handsuprage, michal93, przemek89b, sergeron
#2
1 milion? Czy za dużych wymagań nie stawiasz? Ja bym dał 100 tysięcy jak na pierwszy singel.
Mam nadzieję, że to tylko jedno zero się dopisało haha.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!
#3
(08-25-2021, 22:58)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
1 milion? Czy za dużych wymagań nie stawiasz? Ja bym dał 100 tysięcy jak na pierwszy singel.

Wszystko jest możliwe. Może nie w tydzień, no i trzeba trochę poudostępniać w social mediach, żeby zwiększyć zasięg.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • DJ Graco
#4
Myślę,że to co stworzyłem, nie jest na niższym poziomie, żeby osiągnąć milion.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • DJ Graco
#5
A właśnie takie pytanko czy na yt jest ustawiony film z opcją premiery czy jeszcze nie?
Z tego co patrzę to nie, ale mogę się mylić.
Nawet nie wyobrażacie jak ja się cieszę. Wreszcie coś na co czekałem kilka miesięcy wyjdzie i to z dużą ilością mega remixów.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!
#6
(08-26-2021, 09:55)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
A właśnie takie pytanko czy na yt jest ustawiony film z opcją premiery czy jeszcze nie?
Z tego co patrzę to nie, ale mogę się mylić.
Nawet nie wyobrażacie jak ja się cieszę. Wreszcie coś na co czekałem kilka miesięcy wyjdzie i to z dużą ilością mega remixów.

PROMO MIX już dawno gotowy, ale dopracowuję szczegóły 100-dniowej akcji promującej. Najwięcej schodzi nad szczegółami, a mam codziennie sporo innych obowiązków. Smile

Cieszę się,że komuś sprawiłem radość Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • DJ Graco
#7
Jednak nie udało się wydać? Czekam tylko na wersje od Raina.



#8
Rozpoznałem sobie tracklistę z okładki. Zastanawiam się dlaczego Basshunter nie jest tu wymieniony jako Basshunter Pełny Ogień Mix. Chyba, że to nie Basshunter...
Ciekawi mnie też kto to ten Stylez. Domyślam się, ze to demo 8, ale nie znam tego producenta. Megastyleza znam, ale Styleza nie.
No i tego Alphastara w ogóle nie kojarzę, nawet jak wpisuję w necie to nie mogę znaleźć jego innych produkcji.
Ktoś kojarzy Styleza i Alphastara?



#9
(08-26-2021, 12:05)Patryk napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jednak nie udało się wydać? Czekam tylko na wersje od Raina.

Brak 100% praw do wykorzystania. Może kiedyś uda się odnaleźć pozostałych posiadaczy, ale kto by tyle czekał Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Patryk


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warriorz! - Bo To Polska || 2023 Max Gee! 1 625 08-27-2023, 17:05
Ostatni post: Max Gee!
  Warriorz! - Ale To Już Było || 2023 Max Gee! 1 472 08-27-2023, 17:05
Ostatni post: Max Gee!
  Faceman, Jacky, Jordan, Hands up Freaks, Warriorz! - Stand up for Love (Remix Edition) || 24.06.2022 || C47 Digital Andy J 2 580 06-22-2022, 03:38
Ostatni post: brainq
  Puszczyk, Milena Badcock, Warriorz!, 99ers - Hide And Seek || 1.01.2022 || DistroKid Andy J 0 493 01-01-2022, 20:50
Ostatni post: Andy J
  Andrew Spencer/DJ Combo/NaXwell feat Ice MC - Think About the Way 2021 (Timster & Ninth Remix) || 15.10.2021 || M brainq 0 566 10-09-2021, 15:51
Ostatni post: brainq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości