Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulisa - The Johantson ( Radio Edit )
#10
Chłopaki, weźcie się już od niego odczepcie. Nie nudzi wam się ten hejt? GreenB, jesteś osobą która jedzie po nim najwięcej. Ciekawy jestem co ty byś zrobił. Kulisa się stara, wkłada w to swoje serce, spędza nad tym dużo czasu, a ty ciągle po nim jedziesz... 
Nie robi wszystkiego na jednym projekcie, eksperymentuje, w przeciwieństwie do "czołowych" producentów hands upu, na przykład Faita, Megastyleza, Imprezive meets Pink i wielu wielu innych, u których zawsze w tym samym momencie zaczyna się wokal, melodia itp. Nimi zawsze będziecie się podniecać, jak na przykład tymi trzema bootlegami od hitmenów czy wyżej wspomnianego Faita...
Weźcie uszanujcie jego pracę...

Jak wam się nie podoba, że Kulisa ma rangę Hands Up Makera, to w trakcie "rekrutacji" trzeba było ruszyć dupsko i napisać, że jesteście przeciwni temu. 

Deadman, problem w tym, że jak jego produkcje siedziały w amatorce, to też był wyłącznie hejtowany.


Osobiście w tym tracku widzę potencjał. Gdyby dopracować przede wszystkim lead, to może to być naprawdę fajny traczek. Smile

Pozdrawiam, Simek



PS. Jeśli chcecie po tej wypowiedzi poleci na mnie i moje produkcje fala hejtów, to wiedzcie, że mam je głęboko. Wink Wink Nie będę liczył się z nic niewnoszącymi hejtami i uwagami od naczelnych, forumowych hejterów Big Grin Big Grin




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 5 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • BarthezJumper, Cytrynka, DeadMan, Michuxfcb, Sebek


Wiadomości w tym wątku
Kulisa - The Johantson ( Radio Edit ) - przez Kulisa - 05-30-2016, 16:04
RE: Kulisa - The Johantson ( Radio Edit ) - przez Simek - 05-31-2016, 21:37

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nanobii - MoonLight (Radio Edit) BarthezJumper 0 247 12-03-2023, 01:15
Ostatni post: BarthezJumper
  99ers - All About It (Radio Edit) 99ers 2 291 11-29-2023, 01:00
Ostatni post: 99ers
  Bulljay - Better Than Me (Radio Edit) BarthezJumper 2 425 11-25-2023, 03:20
Ostatni post: Smirnoff
  Manwell - By Your Side (Radio Edit) BarthezJumper 0 196 11-11-2023, 18:18
Ostatni post: BarthezJumper
  Flexxus - Kids (Radio Edit) BarthezJumper 0 122 11-11-2023, 13:43
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości