Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klaudia Zielińska - Przychodzi Noc (Warriorz! Club Mix)
#12
Ja to powiem na swój sposób wychowałem się na Hands Upie na miazgatorach wtedy te klimaty miały swój urok ciary na plecach. I wracam często do tych klimatów. Ale 15 lat później (mam na myśli aktualny czas) HU ewoluował jak każdy inny gatunek. Podróż do Hands Up jak najbardziej aleeto już nie jest to samo aż sam nie wierzę że to pisze ale tak jest (smutne ale prawdziwe). Aktualna muzyka (gatunki rok 2005 vs 2022 to dwa inne światy) aż jestem w szoku że muzyka potrafiła się aż tak bardzo zmienić. Warriorz! potencjał jest duży ale remixy Disco Polo NIE to nie jest to tym bardziej RMX w HU DP L. DANCE oczywiście że tak (ala) KLAAS, EMPYRE ONE, NICCO, THE HITMEN, ENERGIZER, MARC KORN I KILKU INNYCH. POŁĄCZENIE POLSKIEGO VOCALU W DANCE CIĘŻKI ORZECH DO ZAGRYZIENIA. Tak samo jak DP W HU. Ja to bym uderzał w HS. Dla sentymentu i wychowania się na Hands Up wracał bym sporadycznie chodź kto wie co by się wykluło pod nazwą Hands Up X HS. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, wiesz co mam na myśli.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb


Wiadomości w tym wątku
RE: Klaudia Zielińska - Przychodzi Noc (Warriorz! Club Mix) - przez D@n PE - 04-03-2022, 20:53

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warriorz! - Chcę w Twe Ramiona (The Nation 'Bonus' Extended Remix) Max Gee! 5 1,053 02-18-2024, 14:28
Ostatni post: lemen1989
  Fancy - Flames Of Love (WARRIORZ! Remix) Max Gee! 2 346 02-06-2024, 16:44
Ostatni post: 99ers
  Fancy - Flames Of Love (WARRIORZ! Extended Remix) Max Gee! 1 394 02-05-2024, 20:12
Ostatni post: winmap
  Warriorz! - Bo to Polska (Flashtune Remix) Salvatore 4 800 01-29-2024, 17:15
Ostatni post: D@n PE
  Eric Carmen - Hungry Eyes (WARRIORZ! Remix) Max Gee! 1 346 01-29-2024, 08:46
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości