Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Basshunter - I Promised Myself (Extended Mix)
Basshunter - I Promised Myself (Extended Mix)

Download only for logged users. Please login or register

[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • 99ers, MyceQ
Ho,Ho, jest i Basshunter, można powiedzieć, że to dzięki niemu dzisiaj słucham Hands Up'u, to były piękne czasy jak jego nuty leciały w TV i na dyskotekach, teraz tylko Disco Polo Sad, czekam na jego nowy album ale raczej już takich brzmień od niego nie usłyszę Sad

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Restless
@99ers Ja dużo wcześniej zacząłem słuchać. Bo w 2002 roku. I do dziś nie mogę znaleźć tytułu pierwszego utworu jak się nazywał :O Za to drugi utwór który usłyszałem i jest bardzo znany to Scooter - Nessaja Smile

[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • 99ers
Ja na pewno bym się nie zainteresował hands up słuchając Basshuntera.
Dzięki takim tworom jak grał Basshunter jak i dzięki takiemu handsupowi w polowym stylu ala Basshunter z ostatnich lat to ja zrezygnowałem z 3 lata temu z hands up na kierunek uplift trance.

(05-18-2020, 12:04)Kolejoman napisał(a): Ja na pewno bym się nie zainteresował hands up słuchając Basshuntera.
Dzięki takim tworom jak grał Basshunter jak i dzięki takiemu handsupowi w polowym stylu ala Basshunter z ostatnich lat to ja zrezygnowałem z 3 lata temu z hands up na kierunek uplift trance.

Wiesz, za knapa, nie miałem dostępu do neta, więc słuchałem tego co w TV leciało, odkąd pamiętam lubiłem chwytliwe, piękne, emocjonalne party vokalne i skoczne chwytliwe melodie. Później jak pojawił się internet w domu to znalazłem to forum i poszerzyłem swoje horyzonty o nowych twórców HU Smile

@99ers Też podobnie lubiłem i lubię te najbardziej melodyczne utwory. Z tymże ja zacząłem przygodę od radia od 2002 roku gdy nagrywało się na kasety. Od 2007 roku mam internet. I powiem Ci że moim zdaniem to najlepsze lata utraciłeś jeśli chodzi o ten gatunek muzyki. Do dziś nie mogę znaleźć ani przypomnieć sobie masowej ilości świetnych utworów. Chociaż większość zapewne już mam. Tongue

[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • 99ers

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.