Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beam - Rhythm Of My Heart
#1


Mam nadzieję że to preview nowości od Beama chociaż rytmy na pierwszy odsłuch jak 18 lat temu.
Ważniejsze jednak info i smutne to to że Michael Urgacz czyli Beam walczy obecnie z chorobą nowotworową - także Michael nie daj się temu dziadowi, walcz i pokonaj go.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • michal93, Michuxfcb
#2

Ta wersja lepsza BEAM - THE RHYTHM OF MY HEART (BEAM AT NIGHT MIX)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Release ponoć jutro tzn 04.09.2020


Oto co Beam pisze do DJ’ów w specjalnym liście przy okazji premiery tego utworu:

Witajcie drodzy DJ-e,

Kiedy 14 tygodni temu dowiedziałem się, że cierpię na raka (większość z nich śledzi to na mojej stronie na Facebook), postanowiłem zrobić jedno: nigdy się nie poddawać, myśleć pozytywnie (wiara przenosi góry), a nie apatycznie o samym życiu Odpuść sobie, ale wypowiedz wojnę rakowi i (prawie) rób tylko to, czego naprawdę chcesz.

Po długim czasie i wielu namysłach postanowiłem nie podążać za trendami, nie robić taniego egzemplarza udanej piosenki, ale raczej to, co kocham najbardziej: muzykę lat 90-tych, 90-tych, ówczesne rezerwacje, moje Zwolnienia i wszystko, co się z nimi wiąże.
Dlatego zdecydowałem się stworzyć coś z nutą lat 90-tych i pozostać wiernym sobie i nie robić czegoś, za czym bym się nie zatrzymał, aby odnieść sukces za wszelką cenę.

Mam nadzieję, że utwór Wam się spodoba iż głębi serca życzę wszystkim DJ-om, organizatorom itp… żeby kluby wkrótce się ponownie otworzyły i, żeby ludzie mogli się znowu bawić w weekendy, a może po długiej przerwie dowiedzieć się trochę więcej o życiu DJ-a i klubowym życiu ! Baw się muzyką i BĄDŹ ZDROWY !!!



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Faktycznie jutro release
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Czekam na to - muzycznie to tak 15-20 lat temu ale z dysku doda się reverbu i z tym cudnym wokalem będzie super grać.
Obojętnie kto wrzuci relek albo link do relku ma punkt reputacji ode mnie - za taką muzę obowiązkowo się należy.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Corona vs. Tiesto - Lethal Rhythm (Macca Mash Up) Smirnoff 0 127 08-18-2023, 04:03
Ostatni post: Smirnoff
  Maverick – Feel The Rhythm FLAC afu19930330 1 368 06-22-2023, 10:11
Ostatni post: handsuprage
  Tag Dooj - Rhythm Of The Night Smirnoff 2 217 01-04-2023, 16:51
Ostatni post: BarthezJumper
  Rhythm Of Life - You Put Me In Heaven With Your Touch (2000) [FLAC] MINGLESS 0 203 10-18-2022, 04:01
Ostatni post: MINGLESS
  Samus Jay - Mr Rhythm (Radio Edit) Smirnoff 0 363 07-20-2022, 02:40
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości