Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris Deelay & Topmodelz - Anytime || 21.08.2020 || Aqualoop Records
#1
Chris Deelay & Topmodelz - Anytime

[Obrazek: CS4692938-02A-BIG.jpg]

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 3 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • 99ers, brainq, michal93
#2
Serio Topmodelz takie coś
Jutro i w piątek upliftowcy pokażą jak się gra prawdziwy hands up - zresztą od kilku lat to robią nie tylko w czwartki i piątki ale cały czas 24 h na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku gdzie kick wali tak że w sąsiednim bloku czy domu szyby chodzą w odróżnieniu od tego pseudohandsupu gdzie kick jak głaskanie pupci u powabnej niewiasty.
Melo i wokal fajny no ale reszta pozostawia wiele do życzenia - oby to tylko niedoskonałości odsłuchu na juno.



#3
(08-05-2020, 18:31)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Serio Topmodelz takie coś
Jutro i w piątek upliftowcy pokażą jak się gra prawdziwy hands up - zresztą od kilku lat to robią nie tylko w czwartki i piątki ale cały czas 24 h na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku gdzie kick wali tak że w sąsiednim bloku czy domu szyby chodzą w odróżnieniu od tego pseudohandsupu gdzie kick jak głaskanie pupci u powabnej niewiasty.
Melo i wokal fajny no ale reszta pozostawia wiele do życzenia - oby to tylko niedoskonałości odsłuchu na juno.

Cococo? O czym mówisz? Jacy upliftowcy grają handsup, gdzie?



#4
Nie przepadam za "DJs @ Work ‎– Someday" , za tą produkcją też, jedynie bootleg od Empyre One jest ok Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#5
Hmmm...nie jest źle, ale brakuje trochę powera, liczyłem na coś w stylu Oh Lamour, mega remix to był




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#6
Ten paskudny pitch który jest obecnie bardzo modny to jakieś nieporozumienie.
Jak to się może podobać.!?
Topmodelz zniszczył ten legendarny utwór wszystkim.
Nie widzę pozytywów.



#7
Jak dla mnie ten utwór jest całkiem okej ale wolę wersję od Starsplash



#8
Ja uwielbiam wersje od DJs@Work jak i od Empyre One itd a to to takie sobie ale ten "pitch" podoba mi się bo taki chillout wywołuje nie mniej nie pasuje do tego utworu Smile Jest po prostu tylko "ok" i tyle. Ale handsup to to na moje nie jest, a tylko Dance.



#9
@przemek89b Pulsedriver już od jakiegoś czasu miesza Hands Up z Club Dancem np. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
przez co te tracki są (przynajmniej dla mnie) słabe




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pulsedriver, DJ Fait - Time After Time || 1.03.2024 || Aqualoop Records Andy J 0 233 02-22-2024, 20:41
Ostatni post: Andy J
  Pulsedriver / Topmodelz - Love Is On Fire || 27.10.2023 || Aqualoop Germany Andy J 1 484 10-26-2023, 03:43
Ostatni post: Voyage
  Pulsedriver / Rocco - Drop It || 13.10.2023 || Aqualoop Germany Andy J 2 507 10-11-2023, 17:24
Ostatni post: Schwarzertiger
  Sal De Sol - I Know There's Something Going On (Pulsedriver Remix) || 21.07.2023 || Aqualoop Germany Andy J 0 329 07-14-2023, 22:05
Ostatni post: Andy J
  DJ Fait & Andy Jay Powell feat. Kim Alex - Wonderlove || 23.06.2023 || Aqualoop Records Restless 2 302 06-16-2023, 18:12
Ostatni post: brainq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości