Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cloud Seven, Handsup Playerz & Vau Boy - Broken (Hard3eat Remix)
#1
Cloud Seven, Handsup Playerz & Vau Boy - Broken (Hard3eat Remix)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 8 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • .DragoN., alpharoy, dreade, frechdachs64, Hard3eat, michal93, Michuxfcb, Smirnoff
#2
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy Big Grin
Dzięki za wstawkę ^^




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 3 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • Michuxfcb, Nexoss, Restless
#3
Nice remix Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • Hard3eat, Michuxfcb, Restless
#4
Bass na najwyższym poziomie Big Grin
nie przypada mi do gustu od 3:06 i vocal słaby na co nie miałeś wpływu



[-] 3 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Hard3eat, Michuxfcb, Restless
#5
Ale na niektóre dźwięki jak np główne melo które mi się kojarzy z borowaniem u stomatologa to już twórca tego remixu chyba miał wpływ.
Do dopełnienia całości brakuje tylko tekstu w tracku ''fleczer please''.
A ponieważ ja jak większość ludzi nie przepadam za wizytami u dentysty więc track nie dla mnie jak i prawie cała twórczość tego remixera.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#6
Lead główny mistrzostwo :3 cały styl miażdży projektu piękne.
Szacun za takie tracki pomysłowe melodycznie.
Brawo ! Więcej chceee
Wokal nawet że mi przypadł do gustu choć nie ukrywam wolałbym kobiecy?
Track na mocne 9/10 jak dla mnie.
A dla Pana kolejemana odpowiedź: chyba Pan nie wie za wiele o tworzeniu lini melodycznej i barwy dźwięku.. jaki czas i pomysl w głowie producent musi mieć nie jadąc na tych samych barwach dźwięku.. podobać się nie musi ale pisać takie głupoty nie wiedząc zapewne o produkcji muzyki jest głupotą...



[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Hard3eat, Michuxfcb, Restless
#7
Dzięki wszystkim za dobre słowa
Panie kolejomanie jak tylko znajdę chwilę to fleczer edit wjedzie specjalnie dla ciebie

Co do samego leadu/melodii to jak to że wszystkim w życiu jednemu się spodoba drugiemu nie jak widać.
Chciałem zrobić coś innego niż zwykle




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 3 użytkowników podziękowało Hard3eat za ten post:
  • Michuxfcb, Nexoss, Restless
#8
(11-20-2019, 00:20)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Lead główny mistrzostwo :3 cały styl miażdży projektu piękne.
Szacun za takie tracki pomysłowe melodycznie.
Brawo ! Więcej chceee
Wokal nawet że mi przypadł do gustu choć nie ukrywam wolałbym kobiecy?
Track na mocne 9/10 jak dla mnie.
A dla Pana kolejemana odpowiedź: chyba Pan nie wie za wiele o tworzeniu lini melodycznej i barwy dźwięku.. jaki czas i pomysl w głowie producent musi mieć nie jadąc na tych samych barwach dźwięku..  podobać się nie musi ale pisać takie głupoty nie wiedząc zapewne o produkcji muzyki jest głupotą...

Swego czasu tu na forum były piętnowane osoby które ograniczają się w komentarzach do ''thank you'' czy "dankeschon" - wtedy było źle. Teraz jak wyjaśniłem dlaczego ten track mi się nie podoba też źle. Owszem zgadzam się że fajnie łupie, może melo ambitne ale nie zawsze to co ambitne idzie w parze z pięknem. Na pewno na poziomie technicznym wydaje mi się track super ale ponieważ nie tworzę muzy więc ja ograniczam się tylko do odbioru muzy pod względem artystycznym cze melo ładne czy wokal łądny a niestety te melo może ambitne ale mi się kojarzy z tym tak jak napisałem wyżej.

Ja mam propozycję do władz tego forum. Jeżeli niektóre osoby na forum mają problem np z moimi komentarzami to proszę polikwidować konta wszystkich tych którzy nie są hands up makerami, moderatorami (bo nie znają się na muzyce bo jej nie tworzą) i wtedy te osoby będą mogły sobie dyskutować o aspektach technicznych muzyki jaki lead czy coś tam i będzie git dla Was, albo inne wyjście chyba lepsze zwykli uzytkownicy, fani hands up, uploaderzy moga dawać odpowiedzi tylko według szablonu z 5 czy 6 możliwymi komentami, podoba, nie podoba, super, nie zabieram, zabieram, lipa. A bardziej rozbudowane komenty będą zarezerwowane dla tych co zajmują się tworzeniem muzy i moderatorów.
Wtedy nikt nie będzie miał pretensji o to że ktoś coś napisał jak w tym przypadku.

Idąc tym tokiem rozumowania co prezentuje @Robrian nie jestem w żadnej partii swoją wiedzę o polityce czerpie z internertu z dziennika (nie tego z TVP tylko od Axela Springera) i innych tego stron z wiadomościami w necie - czyli nie znam się na polityce czyli nie powinienem chodzić na wybory tak.
Idźmy dalej
Jestem kibicem siatkówki, piłki noznej czy koszykówki (NBA) ale nie trenuję tych sportów czyli się nie znam. Czyli na forach internetowych Plusligi, PROBASKET czy na stronie poświęconej fc Barcelonie tez nie mogę wypowiadać się - krytykować trenera że nie zrobił zmian, jakiegoś siatkarza że w słabej formie bo ma przyjęcie na poziomie 25% czy atak na poziomie 28% czy piłkarza że nie wykorzystał 4 setek, że dana drużyna gra mało widowiskowo no bo się nie znam bo nie jestem trenerem, piłkarzem siatkarzem itp
Także widzicie autorem największej głupoty w tym wątki nie jestem raczej ja.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#9
(11-20-2019, 04:23)Hard3eat napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Dzięki wszystkim za dobre słowa
Panie kolejomanie jak tylko znajdę chwilę to fleczer edit wjedzie specjalnie dla ciebie

Co do samego leadu/melodii to jak to że wszystkim w życiu jednemu się spodoba drugiemu nie jak widać.
Chciałem zrobić coś innego niż zwykle

Przykro mi ale nie jestem zainteresowany Pana produkcjami - na pewno ambitne, technicznie majstersztyki ale to niestety za mało by mnie zainteresować bo za mało piękna w Pana trackach. Jeszcze kilka miesięcy temu z hands up miałem prawie wszystko na dysku - prawie  40000 MP3 ale z Pana tracków albo żaden albo może kilka. 
Od 2 lat interesuje mnie w zasadzie tylko Uplift trance.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Club Edit) BarthezJumper 0 135 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Radio Edit) BarthezJumper 0 111 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Traeumerleben (Cloud Seven and Dj Restlezz Club Mix) winmap 2 251 11-11-2023, 00:21
Ostatni post: BarthezJumper
  Spring Break feat. Noah - Big Bad Love (DEKu.u HandsUp Remix) winmap 2 422 11-08-2023, 13:58
Ostatni post: peter2005
  Aaron - Walk On Water (DEKu.u HandsUp Remix) winmap 0 341 11-07-2023, 21:24
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości