Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cloud Seven, Handsup Playerz & Vau Boy - Broken (Hard3eat Remix)
#10
Tak jak często z tekstami Kolejomana się nie zgadzam (i nie zgadzam, to jest w tym przypadku bardzo łagodne określenie), to akurat tutaj jestem w stanie przyznać mu rację. Nie trzeba się na czymś znać, żeby to oceniać - nie trzeba być piekarzem, żeby stwierdzić, że chleb jest niedobry. Inna sprawa, że często robi to w głupi wg mnie sposób, bo oprócz tego, że są to często dość agresywne i obrażające kogoś komentarze, to jeszcze to jego nagłe przeistoczenie w wielkiego fana trance i wychwalanie go w każdym możliwym miejscu jest czasem aż śmieszne.

EOT
Co do samego tracka, to mi akurat nie podszedł do gustu, ale przecież nie każdemu wszystko musi się podobać. Mi z tego releasu podoba się głównie wersja Divena, ale właściwie wszystkie jego kawałki do mnie trafiają. Oprócz tego całkiem spoko jest ta od Maxa.



[-] 2 użytkowników podziękowało sergeron za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#11
No trudno (:
Chcąc bawić się w produkcję muzyki trzeba się liczyć z tym że nie wszystkim wszystko podejdzie
Nie ma w tym nic złego
Mi osobiście najbardziej podchodzi moja i divena wersja (:
Maxiu niestety nie bardzo z tegoż faktu że nie cierpie gdy ktoś używa tych samych brzmień do wyprodukowania setki remixow
Ale wiem że w hu tak się już utarło i nic się z tym nie zrobi




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Michuxfcb
#12
(11-20-2019, 21:21)sergeron napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Tak jak często z tekstami Kolejomana się nie zgadzam (i nie zgadzam, to jest w tym przypadku bardzo łagodne określenie), to akurat tutaj jestem w stanie przyznać mu rację. Nie trzeba się na czymś znać, żeby to oceniać - nie trzeba być piekarzem, żeby stwierdzić, że chleb jest niedobry. Inna sprawa, że często robi to w głupi wg mnie sposób, bo oprócz tego, że są to często dość agresywne i obrażające kogoś komentarze, to jeszcze to jego nagłe przeistoczenie w wielkiego fana trance i wychwalanie go w każdym możliwym miejscu jest czasem aż śmieszne.

EOT
Co do samego tracka, to mi akurat nie podszedł do gustu, ale przecież nie każdemu wszystko musi się podobać. Mi z tego releasu podoba się głównie wersja Divena, ale właściwie wszystkie jego kawałki do mnie trafiają. Oprócz tego całkiem spoko jest ta od Maxa.
Mieczysław Fogg chyba o mnie śpiewał kiedyś piosenkę pt ''Już taki jestem zimny drań''

Przesada Szanowny Panie, jest kilka komentarzy z mojej strony które były niepotrzebne ale nie tylko ja mam tu coś na sumieniu, kilka komentarzy w moją stronę też były ostre. 
Prawdziwa agresja jest tu w filmiku poniżej

Owszem kilka razy dobitnie napisałem o jakiejś nutce to co myślę albo dla żartu coś napisałem np że komuś się tylko wydaje że jest fanem hardtrance albo powinien słuchać takiej a nie innej muzyki (bo byłem zasmucony że tej osobie nie spodobała się nutka którą wrzuciłem), co nie spodobało się kilku osobom z forum co spotkało się z osobistymi wycieczkami w moją stronę np
-nazwanie mnie nienormalnym (tu zostałem przeproszony za to nie powiem - niepotrzebnie)
-wysyłanie do kostnicy i że nie grzeszę wysokim IQ
-nazwanie mnie debilem i durniem za to dałem 1 gwiazdkę za track od tego Polaka co mu się nieszczęśliwie zmarło
-głupi podjazd z maścią na ból dupy
- publiczne na shoutboxie pośmiewisko z mojego nicka na facebooku
- jak Ci się nie podoba to spadaj - od moda (komuś kiedyś napisałem bo byłem zdegustowany amatorszczyzną która wrzuca do głównego by wyjechał na tydzień na wakacje na ponoć piękny Krym który został bezprawnie zajęty przez jego kraj (prawda), chyba lepiej napisać tak dyplomatycznie jak ja niż tak bezczelnie jak do mnie a kogo ukarali? mnie),
- no i ch.j no i cześć - od moda tego samego.
I kto kogo tu obrażał?
Po takich osobistych wycieczkach w moją stronę roszczyłem sobie prawo do odpowiedzi w podobnym tonie. Czy ja do kogoś wyjechałem z takimi tekstami jako piewszy? Co najwyżej napisałem komuś w odpowiedzi na te wycieczki że jest szarlatanem an nie lekarzem psychiatrii, by się podał do dymisji i zmieniłem adres na który należy kierować wagon z maścią na ból tyłka.
Jeżeli ktoś kiedyś został urażony moimi wypowiedziami to przepraszam.
Nie mam pretensji do nikogo, na nikogo się tu nie gniewam i mam nadzieję że inni też nie mają do mnie pretensji do mnie, jesteśmy tylko ludźmi mającymi rózne charaktery, nie pozbawionymi wad, po prostu nikt nie jest doskonały.
W necie na różnych forach sportowych dotyczących polityki, aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata, filmów (filmweb) czy youtube są dziesiątki tysięcy komentarzy przy których moje które niby są obraźliwe czy agresywne są niewinnymi dziecinnymi przekomarzeniami lub trochę pikantniejszą wymianą zdań.

Moje zamiłowanie, przerzucenie się i wywyższanie trance nad hands up może jest i śmieszne ale też jednocześnie jedyną racjonalną decyzją jaką mogłem podjąć wobec ''hands up is dead''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#13
Jak dla mnie bomba Wink
I jakoś specjalnie mnie nawet to nie dziwi Wink

PS. A do tych wywodów Naszego "Najlepszego Znawcy" nie będę się odnosił Tongue W sumie czekałem aż tu trochę ucichnie Tongue




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Club Edit) BarthezJumper 0 127 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Radio Edit) BarthezJumper 0 101 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Traeumerleben (Cloud Seven and Dj Restlezz Club Mix) winmap 2 249 11-11-2023, 00:21
Ostatni post: BarthezJumper
  Spring Break feat. Noah - Big Bad Love (DEKu.u HandsUp Remix) winmap 2 410 11-08-2023, 13:58
Ostatni post: peter2005
  Aaron - Walk On Water (DEKu.u HandsUp Remix) winmap 0 333 11-07-2023, 21:24
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości