Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Club / Dance [Flac] DJ BoBo - Freedom
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#2
Najlepsza nutka od niekwestiowanego króla muzyki dance. Wyśmienity, cudowny wokal w wykonaniu Lisy Abbott i Natashy Wright. Tylko szkoda że nie ma wersji extended, jest tylko club mix a on jest zdeczko gorszy.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(06-17-2017, 21:38)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Najlepsza nutka od niekwestiowanego króla muzyki dance. Wyśmienity, cudowny wokal w wykonaniu Lisy Abbott i Natashy Wright. Tylko szkoda że nie ma wersji extended, jest tylko club mix a on jest zdeczko gorszy.

@Kolejoman Ja tam wolę "Respect Yourself" Smile

-----------

Post nr 5000




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#4
''Respect yourself'' może i fajne ale za mało BPM ma. Własnie przez takie wolne piosenki jak ta classic eurodance poszedł w niełaskę i moje zainteresowanie poźniejszą twórczością DJ Bobo się zakończyło (po 1996 roku już byle co produkował).
Z tych wolnych moim zdaniem lepsze były: ''There is a party'' czy ''Everybody'' (ta druga nawet mojej Mamie się podobała).
Natomiast dzięki tym szybkim o 140 BPM piosenkom np: 'Freedom'', ''Let the dream come true'', ''Love is around'' ''I Know What I Want'' czy poźniejszymi lecz już troszkę gorszymi ''Pray'' czy ''Shadows in the night'' zagwarantował sobie pozycję mega gwiadzy lat 93-96.
Classic eurodance był natopie przez 2, 3 lata dzięki tym szybkim dynamicznym piosenkom o 140 BPM a te wolne to jedynie na wakacyjne party na plaży się nadawały dla małolatów.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(06-18-2017, 10:57)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
te wolne to jedynie na wakacyjne party na plaży się nadawały dla małolatów.

@Kolejoman czyli w sam raz dla mnie w latach 90




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#6
No to jestem zaskoczony że fan hands up a zwłaszcza klasyków mając do wyboru wolne oraz szybkie piosenki od dj boba wybiera te wolniejsze.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(06-18-2017, 14:31)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No to jestem zaskoczony że fan hands up a zwłaszcza klasyków mając do wyboru wolne oraz szybkie piosenki od dj boba wybiera te wolniejsze.

@Kolejoman Chodziło mi o to, że ja w latach 90 byłem takim właśnie małolatem, a po drugie nie dzielę utworów na wolniejsze i szybsze, tylko na takie które mi się podobają lub trochę mniej




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Giga Dance - Freedom (DJ THT Extended Mix) Knezi91 8 997 05-17-2023, 14:49
Ostatni post: Nexoss
  Giga Dance - Freedom (DJ THT Mix) syryk 10 988 05-17-2023, 14:48
Ostatni post: Nexoss
  Giga Dance - Freedom (Extended Mix) HandsUpper86 10 786 03-12-2023, 18:31
Ostatni post: Nexoss
  Giga Dance - Freedom syryk 1 419 03-12-2023, 18:31
Ostatni post: Nexoss
  Marq Aurel x Mr. Di - Freedom (Handsup Mix) BarthezJumper 1 367 02-18-2023, 06:08
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości