Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Restless & Tribune - Fun & Celebration (Megastylez Remix)
#1
DJ Restless & Tribune - Fun & Celebration (Megastylez Remix)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#2
Najlepsza nuta 2014 roku albo remix Dana Wintera - no to dwie najlepsze nuty z tamtego roku.
Dla mnie najlepszy relek w historii hands up bo 3 remixy to 10/10, 2 remixy 9/10 i ostatni 1- 8/10.
Ja posiadam wszystkie 6 extended.
Może powinienem się wstrzymać od tego ostatniego zdania ale co mi tam, skoro uploader nie wrzucił pozostałych 4 remixów to znaczy że chyba ich posiada więc uważam że taka osoba nie powinna zarzucać innemu że trance wywyższa bo nie takiego moralnego prawa.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(04-27-2019, 10:46)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Najlepsza nuta 2014 roku albo remix Dana Wintera - no to dwie najlepsze nuty z tamtego roku.
Dla mnie najlepszy relek w historii hands up bo 3 remixy to 10/10, 2 remixy 9/10 i ostatni 1- 8/10.
Ja posiadam wszystkie 6 extended.
Może powinienem się wstrzymać od tego ostatniego zdania ale co mi tam, skoro uploader nie wrzucił pozostałych 4 remixów to znaczy że chyba ich posiada więc uważam że taka osoba nie powinna zarzucać innemu że trance wywyższa bo nie takiego moralnego prawa.

specjalnie dla ciebie wrzucam pozostałe wersje
Editki też chcesz?



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#4
Editki mi nie potrzebne ja toleruję tylko extended.
Ale ani exteded ani radio editek nie potrzebuję bo mam
No to zwracam honor więc przyznaję dorównujesz mi w fanowaniu hands up i mialeś prawo mi wczoraj zarzucać to co zarzucałeś.
Tylko moim zdaniem akurat w dziale głównym jak już się wrzuca to należy jednocześnie wrzucić wszystkie wersje danej nuty aby każdy kto ich nie ma mógł sobie porównać i wybrać najlepszą albo najlepsze albo i wszystkie a nie tak jak wcześniej zdarzało się że wrzucono 1 remix, za kilka dni kolejny remix tej samej nuty bez składu i ładu.
A jednak było 7 i je mam. (zapomniałem o X-cess remix - tak 8/10)



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Ja mam wywalone po kilku działach tracki różne bo mi dysk padł i pobierałem zaległości stąd ta rozbieżność i nie będę specjalnie przewalał folderów żeby wrzucić razem wersję
Zdarzy się nawet ze mam kilka takich samych traxków w różnych folderach



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Seaside Clubbers - Disco Pogo (Megastylez Remix) technoapell 3 487 02-03-2023, 09:12
Ostatni post: winmap
  KYANU & Megastylez & H3ARTACHE - Jump With Me (Extended Mix) HandsUpper86 10 1,009 11-02-2022, 15:09
Ostatni post: Nexoss
  KYANU x Megastylez x H3ARTACHE - Jump With Me + Lyrics Video Smirnoff 0 419 09-17-2022, 06:43
Ostatni post: Smirnoff
  Cueboy & Tribune - Aliens Go Wow (Gainworx Remix) BarthezJumper 0 283 05-03-2022, 01:25
Ostatni post: BarthezJumper
  DJ Sequenza meets Megastylez - Colour Of My Dreams (DHP & Exi DJ Tools) Patryk 0 374 02-22-2022, 23:35
Ostatni post: Patryk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości