Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Restlezz vs. Tribune feat. Toni Fox - So Let's Go (The Nation Vs. Diven Remix)
#1
DJ Restlezz vs. Tribune feat. Toni Fox - So Let's Go (The Nation Vs. Diven Remix)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 22 użytkowników podziękowało DeadMan za ten post:
  • 2bych, 99ers, arekcsw, BarthezJumper, bartosz94, Chaparrin, D@n PE, Diven, DJ RaduS, DjGilimar2017, frechdachs64, Kolejoman, Lady.M, Max Gee!, medof, michal93, Michuxfcb, mika, RobBrian, RogsKoks, Smirnoff, TheHandsUp
#2
Wyśmienita nutka, czekałem, czekałem i w końcu się doczekałem. Mój nr 1 tego roku a Celina spada na 2 miejsce.
Tylko szkoda że remix Divena z Sunvibez dla Shauna Bate - Alive nie ujrzał światła dziennego jako normalny release a był tylko parę dni jako rip czy preview.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#3
Jedni z moich ulubionych producentów ostatnich czasów.Wreszcie wyszło ! Oby jeszcze wiecej !



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Diven, Kolejoman, Michuxfcb
#4
a mi ten vocal nie podszedł choć nuta sama w sobie nie jest zła



[-] 2 użytkowników podziękowało keron4 za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#5
Nutka nie jest zła. Do odsłuchu.



[-] 2 użytkowników podziękowało RogsKoks za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#6
Kurde no to jest świetne! Połączenie Divena i The Nation... no nie mogę, bajka. Nie mogłem się doczekać żeby to przesłuchać, odkąd przeczytałem tytuł. Big Grin Jak dla mnie bomba Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało 2bych za ten post:
  • Diven, Kolejoman, Michuxfcb
#7
Forumowicze Max Gee, 2bych oraz oczywiście ja wiedzą co dobre - znamy się na muzie.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Diven, Michuxfcb
#8
(02-06-2017, 20:44)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Forumowicze Max Gee, 2bych oraz oczywiście ja wiedzą co dobre - znamy się na muzie.

Nie, macie podobny gust a nie znacie się na muzie.



[-] 2 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • Michuxfcb, Simek
#9
Miałem nic nie odpowiadać ale jednak:
Może i sobie za bardzo posłodziłem (ale nie tylko mi ale też paru innym forumowiczom) ale pisać od razu że ktoś (kto uwielbia np Malu, Megastyleza, M%Ace, Bootlegerzów, Ryana Thistleblacka i wielu innych) nie zna się na muzyce zwłaszcza że w tle jest nutka od Divena to takie moim zdaniem trochę zagranie ''nie fair play''
Chyba że w opinii niektórych osób żeby znać się na muzyce to musisz lubić twórczość Roba Maytha.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Diven, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pat - Sweet (The Nation x DJ Restlezz Remix Extended) BarthezJumper 2 333 11-11-2023, 18:30
Ostatni post: kedzior
  Pat - Sweet (The Nation x DJ Restlezz Remix) BarthezJumper 0 157 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Club Edit) BarthezJumper 0 120 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Träumerleben (Cloud Seven & DJ Restlezz Radio Edit) BarthezJumper 0 94 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Meli Stein - Traeumerleben (Cloud Seven and Dj Restlezz Club Mix) winmap 2 243 11-11-2023, 00:21
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości