Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Een Stemming - My Words (Some Tunes Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/fd902df9f2/file.html[/kr]



[-] 6 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • 99ers, alpharoy, frechdachs64, michal93, Michuxfcb, Smirnoff
#2
No i to jest Hands Up, klimacik jak za dawnych dobrych lat Smile, wokal mógłby być trochę lepszy ale i tak bardzo dobra produkcja Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Również doskonała wersja 10/10



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Kiedyś może i takie rytmy się podobały teraz się dziwię jak mogłem słuchać takie melodyjki ani trochę mnie nie przyciągają.. I psują resztę utworu



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#5
@RobBrian Kiedyś i teraz i zawsze będą mi się podobać stare i najlepsze utwory HU bo tak powinień wyglądać Hands Up a nie chłam dzisiejszy albo co gorsza z najgorszych lat tej muzyki czyli 2010-2012... Wtedy to chała leciała. A ten track mogę tylko jednym słowem opisać AR-CY-DZIE-ŁO. To jedyne z takich utworów które można słuchać 10ki razy i się nie nudzą nigdy. Jak słucham takich starych utworów to jedyne co myślę to jakie DZIEŁA były kiedyś tworzone a jaka dziś chała w HU. Ta muzyka po dziś dzień wywołuje gęsią skórkę a nogi chcą szaleć. Dziś to jedynie przenieść się na trance, techno, tech-house i komercję bo te utwory są świetne. Jedynie co nie pasuję mi w tym utworze to ten wokal... jest taki... pedalski. A nie nie można przecież mówić prawdy bo to nie poprawne polityczne! Ale ja mam to w czterech literach, więc piszę to co myślę.



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#6
@przemek89b
Owszem były arcydzieła ale to i ta melodia mi ich nie przypomina jak to było za dawnych lat tak szczerze..
A najwięcej u mnie na dysku hendsapu z lat 2000/2008 jak i nie ze wcześniejszych co już można było tak nazwać. Porównaj sobie hity gwiazd producentów tamtych czasów do tego.. I to tylko moje zadanie może dla Ciebie były inne hity i masz inne porównanie tak czy innaczej słuchając tego nie poczułem nic takiego osobiście.
Dużo takich melodii można było doświadczyć słuchając skladanek Briana Sida i kiedyś się tym jarałem i lubię do tego wracać..(z sentymentu) ale to co wychodzi teraz podobnego to się chowa. Wolę się cofnąć w czasie i odlecieć słuchając w stereo na starym wzmacniaczu z 90s i kolumnach technics to jest piękne dla ucha :3 tu tego nie poczułem.



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(10-11-2020, 02:54)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
tak powinień wyglądać Hands Up a nie chłam dzisiejszy albo co gorsza z najgorszych lat tej muzyki czyli 2010-2012... Wtedy to chała leciała.
Jedynie co nie pasuję mi w tym utworze to ten wokal... jest taki... pedalski. 

Ile razy można prosić o zaprzestanie używania homofobicznych określeń.
Czy mam zacząć wymieniać jakie wspaniałe relki wychodziły w latach 2010-2012 które zaprzeczą tej krzywdzącej opinii? Dnia braknie.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#8
(10-11-2020, 02:29)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Kiedyś może i takie rytmy się podobały teraz się dziwię jak mogłem słuchać takie melodyjki ani trochę mnie nie przyciągają.. I psują resztę utworu

W pełni się zgadzam.
Przy pierwszym odsłuchu też super a przy kolejnym eehhh. MaLu np i wielu innych potrafili lepiej grać.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Reminds me a lot of the old 'Lazerf!ne and Lightfirez' style. Solid remix!



[-] 1 użytkownik podziękował bramd za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Semitoo X Bodybangers X Ramori - Words Dont Come Easy (Extended Mix) winmap 3 508 05-30-2023, 00:05
Ostatni post: przemek89b
  Gabry Ponte, Dj Lhasa Een Stemming - Funky Giulia (Jablonski 2023 Mashup) highperdj123 1 419 01-09-2023, 02:22
Ostatni post: Smirnoff
  Een Stemming - I Want (Attack Project Remix) Kolejoman 1 445 04-10-2022, 13:58
Ostatni post: BarthezJumper
  Een Stemming feat. Veligura - Redhead Flame (Some Tunes Remix) Kolejoman 4 812 04-12-2021, 01:16
Ostatni post: przemek89b
  Een Stemming feat. Veligura - Redhead Flame (No More Clowns Remix) Kolejoman 2 826 04-11-2021, 17:55
Ostatni post: bramd



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości