Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Groove Coverage - Holy Virgin (Rob Mayth Remix)
#1
Groove Coverage - Holy Virgin (Rob Mayth Remix)
<iframe src="https://mixstep.co/embed/4tr4gv6vavf4" scrolling="no" frameborder="0" width="100%" height="150"></iframe>




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • maci3k9, Michuxfcb
#2
Standardowo kiczowaty remix od tego gościa o inicjałach RM.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
A mnie standardowo się podoba ten trak Smile




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b, Restless
#4
Mi też się jego produkcje podobają, zarówno te stare jak i nowe ale i tak trance jest lepszy niż hands up Big Grin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(01-27-2019, 19:45)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Mi  też się jego produkcje podobają, zarówno te stare jak i nowe ale i tak trance jest lepszy niż hands up Big Grin

Na pewno trance (który ja wstawiam) ma więcej wspólnego z klasykami hands up (za którymi ponoć większość forumowiczów tęskni) niż pseudo hands up z działu głównego z ostatnich kilku lat.
Moim zdaniem jest naturalne i oczywiste że skoro hands up który się kiedyś uwielbiało się praktycznie skończył to należy się przerzucić na trance o 138-140 BPM (brakuje mi tylko w trance tego hardstylowego breaka czy jak to się tam nazywa np od MaLu Project - no ale trudno nie można mieć wszystkiego).
Dziwi mnie tylko to że to co dla mnie to jest oczywiste i uzasadnione dla innych jakoś nie jest.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(01-27-2019, 21:23)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-27-2019, 19:45)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Mi  też się jego produkcje podobają, zarówno te stare jak i nowe ale i tak trance jest lepszy niż hands up Big Grin

Na pewno trance (który ja wstawiam) ma więcej wspólnego z klasykami hands up (za którymi ponoć większość forumowiczów tęskni) niż pseudo hands up z działu głównego z ostatnich kilku lat.
Moim zdaniem jest naturalne i oczywiste że skoro hands up który się kiedyś uwielbiało się praktycznie skończył to należy się przerzucić na trance o 138-140 BPM (brakuje mi tylko w trance tego hardstylowego breaka czy jak to się tam nazywa np od MaLu Project - no ale trudno nie można mieć wszystkiego).
Dziwi mnie tylko to że to co dla mnie to jest oczywiste i uzasadnione dla innych jakoś nie jest.

To mamy wszyscy teraz trance'u słuchać bo Ty uważasz, że jest najlepszy? Mnie już nie kręcą kolejne utwory z tego gatunku (ani stare, ani nowe) i co teraz?




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#7
(01-28-2019, 20:55)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-27-2019, 21:23)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-27-2019, 19:45)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Mi  też się jego produkcje podobają, zarówno te stare jak i nowe ale i tak trance jest lepszy niż hands up Big Grin

Na pewno trance (który ja wstawiam) ma więcej wspólnego z klasykami hands up (za którymi ponoć większość forumowiczów tęskni) niż pseudo hands up z działu głównego z ostatnich kilku lat.
Moim zdaniem jest naturalne i oczywiste że skoro hands up który się kiedyś uwielbiało się praktycznie skończył to należy się przerzucić na trance o 138-140 BPM (brakuje mi tylko w trance tego hardstylowego breaka czy jak to się tam nazywa np od MaLu Project - no ale trudno nie można mieć wszystkiego).
Dziwi mnie tylko to że to co dla mnie to jest oczywiste i uzasadnione dla innych jakoś nie jest.

To mamy wszyscy teraz trance'u słuchać bo Ty uważasz, że jest najlepszy? Mnie już nie kręcą kolejne utwory z tego gatunku (ani stare, ani nowe) i co teraz?

A róbta co chceta.
To @Restless napisał że trance jest lepszy niż hands up (chyba ironicznie) a nie ja więc te pytanie nie do mnie chyba.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#8
@Kolejoman

no chyba nie:


(01-27-2019, 10:36)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Co do muzy kiedyś też lubiłem tą piosenkę ale teraz po 17 latach takie disco polo zwłaszcza w porównaniu do tranców.
Pamiętam jak w Polsacie był reality show o nazwie ''Bar'' w jednym z odcinków  (a może to  był finałowy) chyba nagrywany we Wrocławiu Mel wykonała tą piosenkę na scenie którą był ring bokserki - to było boskie wtedy ale to było wtedy, dziś po kilkunastu latach mam zdeczko inny stosunek do tej nuty.
W trance takich żenujących okładek raczej nie ma (bynajmniej ja się nie spotkałem) - oto kolejny dowód na wyższość trance nad hands up.




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Nawet nie chce mi się czytać tego co pisaliście wcześniej Tongue

Bardziej mnie wyjątkowo track interesuje a on z kolei jest świetny Wink




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • Restless


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ninkid x Rob Mayth - Car Light Voyage 5 737 12-12-2023, 00:30
Ostatni post: 99ers
  Groove Coverage - God Is a Girl (Lugu Remix) Smirnoff 1 452 10-31-2023, 09:14
Ostatni post: winmap
  Straight Flush - Let's All Chant (Rob Mayth Mix) Smirnoff 0 134 10-26-2023, 10:34
Ostatni post: Smirnoff
  Discotronic meets Tevin - To The Moon And Back (Groove-T Remix) Smirnoff 0 142 10-18-2023, 14:16
Ostatni post: Smirnoff
  Groove Coverage x Djane housekat - No Control (Radio Edit) BarthezJumper 4 513 05-29-2023, 23:59
Ostatni post: przemek89b



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości