Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Italobrothers - Up 'n' Away (Ti-Mo Bootleg Mix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 14 użytkowników podziękowało dreade za ten post:
  • .DragoN., arekcsw, Arti, BarthezJumper, bartosz94, brainq, Diven, GreenB, kusin, Lucky, Michuxfcb, RobBrian, RodeonGames, TheHandsUp
#2
Mega butla ale od 2 minuty 9,5/10 gdyby nie ten drop mogl darowac i dac jesazcze raz to samo i przynajmniej bylo by dłuzsze Smile



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Serio uwielbiacie monotonię? Gdyby zrobił taki track na 20 minut, tylko ten jeden styl, byłoby git? Gatunek stojący w miejscu umiera, tak samo producent, który robi ciągle to samo... bezsens. Rozumiem, fajny styl, podoba się(mi też), jest pożądany... ale ile można? Niech Ti-Mo piźnie projekt, i dodawajcie sobie wokal jaki chcecie, modyfikujcie melodię jak chcecie i będziecie mieli każdą możliwą piosenkę w jego stylu. Fajnie by było? Oczywiście, że nie. Monotonia szkodzi rozwoju muzycznemu(weźcie spójrzcie na takiego Slaybacka... kilka lat robi na paru projektach). Dlatego producenci szukają nowych możliwości, dróg rozwoju... bo tak Ci producenci nic nie wnoszą do gatunku robiąc n-ty track podobny do poprzedniego... równie dobrze mogą przestać produkować. Bo po co? Żeby robić to samo?

Nie zmienia to faktu, że szukanie po bangerowych dropach jako ścieżce rozwijania gatunku to błędny strzał. Brzmi to tandetnie i średnio to się słucha ale jak widać, komuś się podoba...

Dobra, zapomniałem aż o tracku. Faktycznie jak już, mógłby nie próbować z tym dropem. 6/10 i tyle.



[-] 5 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • Michuxfcb, Paolo, RobBrian, Simek, Skrzynek
#4
Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli chcecie by ten gatunek przetrwał musi on ewoluować, może nie koniecznie w stronę bangerów, ale np. w stronę NU Big Grin Mi się ten remix mega podoba ! Melodia jest boska <3 Jak słuchałem na telefonie to miałem ciary, na kompie emocje opadły, ale i tak jest świetnie 9/10




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
[-] 1 użytkownik podziękował Diven za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Król powrócił. Nie ma to tamto. Ti-Mo FTW.




Signature of Max R.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Max R. za ten post:
  • Michuxfcb
#6
dla mnie słabizna to , po co on łączy do ku.way nędzy z tym bouncem je.anym Smile
już wole go w wersji jak grzebie przy NU Big Grin




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
#7
A mnie się podoba ta butelka w całości, po prostu świetnie mu to wyszło Smile



#8
Fajnie wyszło Smile ale drop niepotrzebny




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#9
Dla mnie średnia wersja Smile





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ItaloBrothers - Manana BarthezJumper 1 157 11-11-2023, 01:47
Ostatni post: Smirnoff
  Harris And Ford x Italobrothers - Party Everywhere (Extended Mix) BarthezJumper 0 400 10-04-2023, 18:06
Ostatni post: BarthezJumper
  Harris & Ford x Italobrothers - Party Everywhere Voyage 7 527 10-02-2023, 19:18
Ostatni post: brainq
  ItaloBrothers & Captain Curtis - Rave Machine HandsUpper86 3 659 07-15-2023, 10:29
Ostatni post: Nexoss
  Italobrothers x Captain Curtis - Rave Machine (Extended Remix) BarthezJumper 0 387 06-11-2023, 19:34
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości