Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Groove Coverage - Holy Virgin (Rob Mayth Remix)
#10
Będąc rozczarowanym poziomem obecnego hands up trafienie i przerzucenie się (nie całkowite) na muzykę trance to było najlepsze co mogło się mi przytrafić, bo w tej muzyce odkryłem prawie wszystko to co najlepsze kiedyś miał hands up (za co się go uwielbiało) a obecny prawie wszystko to zatracił. Naprawdę rozsądna i racjonalna decyzja - podsumowując to był strzał w 10. Ja jestem z tego zadowolony i chciałem się tylko podzielić swoim szczęściem.
Także Drodzy forumowicza jeżeli jesteście rozczarowani hands up z ostatnich czasów sugeruję Wam rozważyć skręt na trance nie dlatego że ja uważam że trance to najlepsza muza na świecie ale tylko i wyłącznie dlatego że wg mnie tej muzyce bliżej do klasyków hands up niż nowym trendom w hands up np future hands up czy tym amatorskim czy prawie discopolowym nutkom z działu głównego które dla zasady mienią się nazwą hands up.
Także ''Follow me'' Drodzy Forumowicze.
A co zrobicie to już Wasza sprawa, ja tylko chciałem Wam pomóc, delikatnie coś zasugerować bo już nie mogłem czytać tej Waszej frustracji spowodowanej końcem muzyki hands up. Trance to jest to co wypełniło u mnie pustkę po końcu handsup.
A sugestia że ja forumowiczom narzucam że mają słuchać muzyki trance to jest tylko i wyłącznie wymysł a nawet urojenie jednego z moderatorów.
A jego pytanie co teraz?
Nie wiem co teraz ale jedno wiem na pewno że takie sytuacje gdy 1 osoba ubzdura/uroi sobie że ktoś komuś coś narzuca (jak w tym przypadku że ja mu narzucam że ma słuchać muzyki trance) mogą być niebezpieczne, bo wiecie czym się skończyło (13.01.2019 Gdańsk) urojenie jednego kolesia że siedział w wiezieniu przez kogoś tam - zabójstwem, tragedią (chyba że to tylko ściema którą nam wciskają że takie było motywy sprawcy).
Nie wiem która muza jest lepsza patrząc na całokształt trance i hands up ale na pewno stawiając obok siebie obydwa gatunki z ostatnich 3,4 lat to jednak trance wg mnie prezentuje o wiele wyższy poziom.
W niedziele w programie Videoteka starego człowieka ten moderator prezentował DeeDee, Sash! czy Darude (chyba to eurotrance się nazywało) a teraz nagle pisze ta osoba że ani nowe ani stare trancy go nie kręcą - coś tu nie gra.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#11
(01-28-2019, 20:55)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-27-2019, 21:23)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(01-27-2019, 19:45)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Mi  też się jego produkcje podobają, zarówno te stare jak i nowe ale i tak trance jest lepszy niż hands up Big Grin

Na pewno trance (który ja wstawiam) ma więcej wspólnego z klasykami hands up (za którymi ponoć większość forumowiczów tęskni) niż pseudo hands up z działu głównego z ostatnich kilku lat.
Moim zdaniem jest naturalne i oczywiste że skoro hands up który się kiedyś uwielbiało się praktycznie skończył to należy się przerzucić na trance o 138-140 BPM (brakuje mi tylko w trance tego hardstylowego breaka czy jak to się tam nazywa np od MaLu Project - no ale trudno nie można mieć wszystkiego).
Dziwi mnie tylko to że to co dla mnie to jest oczywiste i uzasadnione dla innych jakoś nie jest.

To mamy wszyscy teraz trance'u słuchać bo Ty uważasz, że jest najlepszy? Mnie już nie kręcą kolejne utwory z tego gatunku (ani stare, ani nowe) i co teraz?
Co teraz?
A teraz skoro nie pasują Ci trancy ani nowe ani stare, ani hands up polo z działu głównego - nowości (podejrzewam że tak jak mnie) to polecam Tobie np  śląskie szlagry - może będziesz zadowolony, może Ci się spodobają a jak będziesz zadowolony to napisz o tym publicznie na forum i wspomnij że to ja ci zaproponowałem super muzyczkę - będzie mi niezmiernie miło. A jeśli się jednak nie spodoba to przepraszam - ja naprawdę chciałem dobrze tzn pomóc.




[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Groove Coverage - God Is a Girl (Lugu Remix) Smirnoff 1 437 10-31-2023, 09:14
Ostatni post: winmap
  Groove Coverage x Djane housekat - No Control (Radio Edit) BarthezJumper 4 504 05-29-2023, 23:59
Ostatni post: przemek89b
  Groove Coverage & DJane Housekat & KYANU - Miss U All the Time (Extended Mix) BarthezJumper 2 579 04-30-2023, 14:07
Ostatni post: winmap
  KYANU, DjaneHousekat, Groove Coverage - Miss U All The Time Andy J 2 413 04-29-2023, 02:25
Ostatni post: Smirnoff
  KYANU & Rob Mayth - Another Night (Extended Mix) BarthezJumper 3 500 04-03-2023, 04:31
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości