Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shaun Baker feat. Jessica Jean - Knockin' (Shaun Baker & Dan Winter Remix)
#1
Shaun Baker feat. Jessica Jean - Knockin' (Shaun Baker & Dan Winter Remix)

Download only for logged users. Please login or register



[-] 15 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, alpharoy, BigDaddy, boo7y, brainq, Chaparrin, DeadMan, dikosanya, DJ NightOne, frechdachs64, kojdeross, michal93, Michuxfcb, nowa16, Smirnoff
#2
''Knock knock knocki'n'' - miło się słucha tego wokalu, nawet fajna wersja tego wokalu który ja znam z tych wykonań




Jednak Pamela lepiej moim zdaniem zaśpiewała i ten club mix od Silicon Brothers dla mnie najlepsza wersja - wręcz genialna wersja.
Miałem przyjemność jako jedyny tą zacną wersję tu wrzucić.

A jak komuś się nie podoba ten wokal czy nie cierpi tego wokalu to mam teleporadę - a może by tak na uplift trance się przerzucić - powinno pomóc - powinno ukoić cierpienie z powodu smętnego wokalu i ukrócić narzekania bo tam są same fajne miodzio wokale a i muza też czampions league



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb
#3
To jest mega takie hu mogę słuchać 12/10



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Nie mogę zrozumieć dlaczego mi się to nie podoba, chyba przez ten wokal ,bo melodyjnie nieźle.

Jestem na nie.

Czekam na singla od Een Stemming ,tam będzie melodyjny power bo wokal też średni.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Vocal do dupy! Chcem instrumentala!
A tak na poważnie to nie podoba mi się vocal i z chęcią bym instrumentala tej nuty przygarnął, bo Dan Winter zrobił dobrą robotę.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Takich produkcji to się słucha, mega Smile Fajnie jakby Run Away zremiksował Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#7
bije brawo tym dwóm co to zmajstrowali



[-] 1 użytkownik podziękował kojdeross za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Świetnie to brzmi.
9/10
Stary styl Dana.
Vocal tylko średni ale ujdzie ?



[-] 1 użytkownik podziękował winmap za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Petarda, bardzo cziekawy mix. Obowiązkowy do kolekcji



[-] 1 użytkownik podziękował nowa16 za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  R.I.O. x U-Jean - Komodo (Hard Nights) (Paul Keen and Kyanu Extended Remix) winmap 0 324 12-02-2023, 19:50
Ostatni post: winmap
  Ayhouse Tomkay feat. Tommy Clint - Still Believe (Dan Winter's Trance In The Air remix) winmap 1 232 11-29-2023, 05:41
Ostatni post: Smirnoff
  Stockanotti x Marc Korn - Knockin On Heavens Door (Extended Mix) BarthezJumper 2 275 11-29-2023, 04:41
Ostatni post: Smirnoff
  Stockanotti x Marc Korn - Knockin On Heavens Door (Radio Edit) BarthezJumper 2 283 11-29-2023, 04:26
Ostatni post: Smirnoff
  Guru Josh Project x Henry Himself - Infinity 2023 (Dan Winter Remix) winmap 4 703 10-20-2023, 22:33
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości