Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpeedCore
#1
Jak wiecie są różne gatunki muzyczne Big Grin A niektóre z nich są bardzo zabawnie opisane Big Grin Dlatego dzisiaj zaprezentuje Wam opis SppedCoru Big Grin

Zapraszam do lektury Big Grin

SpeedCore

Speedcore – „muzyka” słuchana zwykle przez arabskich terrorystów lub seryjnych morderców, która wyróżnia się okropnymi, szatańskimi okrzykami i prędkością powyżej 200 uderzeń na minutę, jednak rozdzielność jest tak duża, że często prędkość tej „muzyki” dochodzi do 1mln bmp. Speedcore w tempie jeszcze poniżej 1000 bpm przypomina drobinę techno, lecz powyżej 1000 bpm jedynie karabin maszynowy, a od 10 tyś już coś w rodzaju elektrycznej maszynki do golenia.

Słuchacze speedcore jak już wcześniej wspomniano nie należą do grupy ludzi prospołecznych. Muszą posiadać przynajmniej 1 kolczyk na języku, zażywać narkotyki, palić i nałogowo spożywać napoje alkoholowe. Są agresywni i odstraszają ludzi swoim wyglądem podobnie jak metale. Speedcore'owcy często chorują na padaczkę z powodu nadmiernej szybkości muzyki przez nich słuchanej... Najczęściej zdarza im się to, gdy próbują do niej tańczyć.

Jednak możemy wyróżnić jeszcze jedną grupę speedcorowców, a mianowicie tą, która słucha speedcore nałogowo z powodu niedoboru szybkiej muzyki. Właśnie ta grupa z dala omija piosenki o prędkości 200 bpm, a sięga po te 50.000 bpm, w których nie ma szatańskich okrzyków, w których nie ma melodii, w których nie ma nic oprócz dźwięku czegoś w rodzaju natrętnego owada. To tak jakbyśmy zamiast dzwonków z komórki, słuchali wibracji.

Speedcorowcy nie cierpią Jumpstylowców, gdyż jumpstylowcy uważają, że do speedcoru nie da się skakać. Widocznie nie są jeszcze gotowi na duchowe oświecenie związane ze speedcorem.

Speedcore'owy taniec

Jeśli jesteś masochistą i niestraszne są ci zakwasy, urazy mięśni, padaczka i inne niezbyt przyjemne rzeczy związane z przeciążeniem fizyczno - psychicznym, możesz śmiało tańczyć speedcore'owy taniec. Na początku puść sobie coś okropnie wolnego (200 bpm może być), zacznij poruszać nogami w rytm muzyki (to będzie tylko trochę ponad 3 kroki na sekundę). Jeśli nie chcesz być cieniasem, musisz przyspieszyć - polecam 30 000 bpm które orzeźwia ciało i duszę. Jeśli inni ludzie nie widzą twoich nóg to tempo jest dobre, choć to i tak jest za wolno. Trochę praktyki i będziesz niewidzialny, lecz wtedy nikomu nie udowodnisz tego, że tańczyłeś, bo jesteś dla innych za szybki. Więc po co się męczyć, skoro można mieć frajdę puszczając sobie speedcore'owe kawałki, denerwując ludzi dla których 150 bpm to dużo.

Dodać należy, że speedcore'owy taniec to najlepsza na świecie (niestety niezbyt popularna) metoda odchudzania. Dla przykładu poruszając się w rytm 30 000 bpm możemy schudnąć 30kg w godzinę.

Dziękuję za uwagę Big Grin

Źródło: nonsensopedia.wikia.com




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 2 użytkowników podziękowało Nexoss za ten post:
  • BarthezJumper, D@n PE
#2
Japier.ole , przeczytałem całe i mnie zatkało . Jak ja tańcze przy Jumpie okloło 135 BPM i się męcze p minucie a przy Hardzie 150 BPM to też jest szybkie a co dopiero 30 tys BPM , ku/.wa to bym nawet jednego tricku nie zdążył wykonać Big Grin Big Grin Big Grin




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
#3
To przy Jumpie da się tańczyć? Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • BarthezJumper
#4
Jasne że się da
Olda się tańczy do Jumpa (do Hands Upu też można) a Harda do Hardstyle zazwyczaj NU style

dałem ci pod dołem 2 odmiany od tańca Jumpstyle (chodź jest więcej) Smile

Jumpstyle :

Oldschool: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


HardJump : Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
moment 3:09 , w grupie to najlepiej wygląda Big Grin

a to mój nauczyciel : Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
najlepiej od 3:10 do Cj Cyerbka , zajebiście mu wyszło Tongue




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Nexoss
#5
Oldschool nie wydaje się być trudny Big Grin
I w sumie HardJump tak samo Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • BarthezJumper
#6
haha wiedziałem że tak powiesz Smile.
wiesz większość ludzi tak mówi a jakby przy co do czego to by się nawet kroku podstawowego nie nauczyli bo za trudne by było
To ci się tylko tak wydaje Big Grin też tak kiedyś mówiłem do czasu gdy nie zaczołem a teraz się śmieje z tych co tak mówią Big Grin

Multum godzin tzreba spędzić by się nauczyć tricku jakiegoś a już nie mówie o łączeniu ich w mega comba

4:52 przewin sobie Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Lucky
#7
Cytat:Barthezquote - Multum godzin tzreba spędzić by się nauczyć tricku jakiegoś a już nie mówie o łączeniu ich w mega comba
your right , i also some time dance jumpstyle , on one day you have no chance learn it, it took me half a year learn some tricks Smile i have good girl teacher Big Grin Big Grin

nightore like speedcore Big Grin Big Grin





Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • BarthezJumper
#8
Lucky a ja siedziałem ponad 2 miesiące zanim nauczyłem się podstawowych kroków i 2 tricków do Olda a do HJumpa już nie wspomne Tongue

Haha nice girls ( chciałbym być tym tortem Big Grin Big Grin Big Grin )




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Lucky
#9
(08-15-2014, 00:36)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Lucky a ja siedziałem ponad 2 miesiące zanim nauczyłem się podstawowych kroków i 2 tricków do Olda a do HJumpa już nie wspomne Tongue

Haha nice girls ( chciałbym być tym tortem Big Grin Big Grin Big Grin )

Big Grin Big Grin , yeah your right nice girls , its from one good anime series HOTD (High school of dead) - about zombie apocalypse Smile Big Grin Big Grin

trailer if you want Big Grin





Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[-] 1 użytkownik podziękował Lucky za ten post:
  • BarthezJumper




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości