Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hitmen - How I Wish (Club Mix) RIP
#10
Kolego weź leki i się połóż do łóżka. Pozdrawiam.



[-] 1 użytkownik podziękował wczas20 za ten post:
  • Michuxfcb
#11
(11-15-2020, 14:41)wczas20 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Kolego weź leki i się połóż do łóżka. Pozdrawiam.
Teleporada - skąd my to znamy - od 8 miesięcy tak jest - jedyne co nam oferuje NFZ obecnie.
Kolejny lekarz który się marnuje na tym forum (to już chyba 3: psychiatra ciągle jest, proktolodzy są i teraz się objawił chyba 1 kontaktu) - byś kolego przysłużył się społeczeństwu wspomagając służbę zdrowia realnie na 1 linii frontu walki z Covidem a nie tu - na forum muzycznym. 
Mając w pamięci komenty po ''my only vice'' bardzo krytyczne (''precz z tym'' - prawie to samo co ''wyp.....ć'' ze strony czerwonych błyskawic pod adresem ''dobrej zmiany'') w kierunku The Hitmen należy się powstrzymać przed tym nadmiernym entuzjazmem by nie było kolejnego rozczarowania i kolejnego zestawu dołujących komentów i hejtów - wystarczy że na ulicach było ich pełno w ostatnich tygodniach i co za tym w necie i na facebooku. Ja mam dość tego (podzielenia Polski na 2 obozy (wrogie)) i nie potrzeba tu na forum kolejnych wulgarnych haseł. Będzie co będzie. Poczekamy to zobaczymy. Oby pozytywnie zaskoczyli.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • D@n PE, Michuxfcb
#12
Just my attitude from the outside ... The middle. Nothing interesting ...



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#13
Jeden tiu mądrze gada, @Kolejoman, ja bym się tak nie ekscytował, bo preview to preview, ale to i tak nie jest to samo co chociażby Avicii - Without You (The Hitmen Bootleg)
I może twoje słowa są ostre, ale ja zgadzam się z tym, żeby tak się nie ekscytować. Po tym co zrobili ostatnio to ja już mam dystans do nich.
A tak poza tym to gdzie ten rip został udostępniony? Na facebooku nie widzę no i kiedy jest full, wiadomo?



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dance Nation - Sunshine (The Hitmen Rework) +5 Davidddos 3 217 02-29-2024, 17:17
Ostatni post: BigDaddy
  The Hitmen – Completed FLAC teddyx083 2 363 11-07-2023, 18:25
Ostatni post: teddyx083
  The Hitmen - Here Today And Gone Tomorrow (S.B.P Bootleg Rework) preview Smirnoff 0 327 03-23-2023, 07:42
Ostatni post: Smirnoff
  Dance Nation - Sunshine (The Hitmen Bootleg) winmap 5 441 02-18-2023, 15:01
Ostatni post: renegade
  The Hitmen feat. Crooked Bangs - To The Sun (S.B.P Bootleg) preview Smirnoff 1 217 02-08-2023, 08:49
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości