Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance King Kong Soundtrack - Central Park (Trance Forces Remix)
#1


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, nowa16
#2
Co ten track ma wspólnego z soundtrackiem do filmu pt ''King Kong'' podejrzewam że chodzi o ten sprzed kilkunastu lat od Petera Jacksona to ja nie wiem. Nie znam tego soundtracka (cental park to dzieło jakiegoś Nilsona czy jak mu tam) do tej produkcji ale ja tu słyszę tylko dzwięki i melodie odpowiednie dla muzyki klubowej bez prawie żadnego nawiązania do muzyki fimowej. No gdyby chociaż był ryk King Konga wkurzonego bo zamiast ukochaną Naomi Watts podstawili mu inną blondynkę to miał by prawo się ten utwór tak nazywać a tak. Echh.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(09-01-2018, 15:48)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Co ten track ma wspólnego z soundtrackiem do filmu pt ''King Kong'' podejrzewam że chodzi o ten sprzed kilkunastu lat od Petera Jacksona to ja nie wiem. Nie znam tego soundtracka (cental park to dzieło jakiegoś Nilsona czy jak mu tam) do tej produkcji ale ja tu słyszę tylko dzwięki i melodie odpowiednie dla muzyki klubowej bez prawie żadnego nawiązania do muzyki fimowej. No gdyby chociaż był ryk King Konga wkurzonego bo zamiast ukochaną Naomi Watts podstawili mu inną blondynkę  to miał by prawo się ten utwór tak nazywać a tak. Echh.

Autorem motywu jest James Newton Howard





Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Hardstyle] Linkin Park - What I've Done (Colin Hennerz Remix) Smirnoff 0 376 08-31-2022, 14:21
Ostatni post: Smirnoff
  [Trance] Ryoji Yoshitomi - Drifting Away (Trance Remix) Smirnoff 0 171 08-25-2022, 15:30
Ostatni post: Smirnoff
  [Hardstyle] Linkin Park vs. Sub Zero Project & Rebelion - Guilty All the Sinners (Stephen Hurtley Edit) HandsUpper86 1 364 07-23-2022, 11:38
Ostatni post: nowa16
  [Club / Dance] Playboys - Będę Twoim King Kongiem (NEXITS Remix) Kolejoman 0 414 04-17-2022, 11:37
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] Charlie XCX feat. Kim Petras and Jay Park - Unlock It (Fahjah Remix) Smirnoff 0 262 04-14-2022, 06:29
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości