Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tronix DJ feat. Gemma B. - Someday (Extended Mix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Mam pytanko odnośnie remixu Cck tego utworu. Szukam tego remixu w jakości lepszej niż 128 dlatego ściągnąłem sobie  składankę - Central stage of music day 2k14 na ktorej był Tronix DJ feat. Gemma B. - Someday (Cc.K Remix) a tam też widmo na poziomie 15 Khz a pozostałe tracki na poziomie 20 Khz, znalazłem kolejny album (byl ostatnio na forum) z tym trackiem i ta sama sytuacja. Jak to możliwe? Czy tu na forum co linki do tego tracka juz wygasły to też było tylko 128 kbs?



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Andy J, arekcsw, Michuxfcb
#2
(11-26-2016, 21:37)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Mam pytanko odnośnie remixu Cck tego utworu. Szukam tego remixu w jakości lepszej niż 128 dlatego ściągnąłem sobie  składankę - Central stage of music day 2k14 na ktorej był Tronix DJ feat. Gemma B. - Someday (Cc.K Remix) a tam też widmo na poziomie 15 Khz a pozostałe tracki na poziomie 20 Khz, znalazłem kolejny album (byl ostatnio na forum) z tym trackiem i ta sama sytuacja. Jak to możliwe? Czy tu na forum co linki do tego tracka juz wygasły to też było tylko 128 kbs?

Widmo wersji jaką ja posiadam z handsupowo.pl wygląda tak:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Podejrzewam, że w takiej wersji zostało to wydane jeżeli na wszystkich albumach jest ze słabym widmem




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
Czyli nie ma. Ja też mam taką wersję z takim widmem a na tych 2 albumach też takie samo jest widmo. Dzięki.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Atef feat. Nila - In Music I Believe (KayLife! feat. IC3MAN & Riggl3 Extended Remix) Smirnoff 2 732 11-21-2022, 14:09
Ostatni post: used_used
  Cryptoz - In The Rain (Tronix DJ and Nick Unique Remix) Kolejoman 1 541 12-25-2021, 17:52
Ostatni post: DJ Graco
  Andrew Spencer feat. Meela - You Had Me (Tronix DJ and Uwaukh Extended Remix) Kolejoman 0 584 08-19-2021, 18:47
Ostatni post: Kolejoman
  Sashman feat Euphorizon - My Guide (Tronix DJ and Uwaukh Remix) syryk 2 706 08-02-2021, 14:22
Ostatni post: DJ Graco
  Sashman feat. Euphorizon - My Guide (Tronix DJ and Uwaukh Remix Extended) Kolejoman 1 606 07-29-2021, 21:14
Ostatni post: 99ers



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości