Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tronix DJ vs. Basslouder feat. Gemma B. - I'm Your Best Fantasy (Basslouder Mix)
#1
Tronix DJ vs. Basslouder feat. Gemma B. - I'm Your Best Fantasy (Basslouder Mix)


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 11 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • alpharoy, arekcsw, brainq, DeadMan, michal93, Michuxfcb, mika, polle2003, przemek89b, Restless, Smirnoff
#2
Ta wersja niewiele gorsza jak dla mnie 9+/10 Wink



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#3
kolejny świetny rmx bassa Smile 9,5/10



[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#4
Bardzo dobre 2 remixy aczkolwiek 4 liter nie urywają a szkoda bo byłby to dobry lek na dokuczające hemoroidy.
Czekałem na to (bo jak był prewiev to mnie zmiotło) piekliłem się że tego nie wydaje tylko jakieś inne pierdoły a jak jest to powietrze uszło.
Najlepszy na relku remix od DRM.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Standardowo dobry mix od niego Smile 5 gwiazdek można dać a nie jak ktoś rąbie 1 Big Grin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#6

Ta wersja lepsza dla mnie.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
@Kolejoman aż odsłuchałem. Przecież to słabe jest Big Grin Pełno takich tracków było granych w najgorszych dla HU czasach czyli latach 2009-2012 i tylko garstka była fajnych tracków z HU. Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#8
The best remix 4 me
Love the voice of Gemma B !



[-] 1 użytkownik podziękował mika za ten post:
  • Michuxfcb
#9
(05-03-2019, 20:45)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman aż odsłuchałem. Przecież to słabe jest Big Grin Pełno takich tracków było granych w najgorszych dla HU czasach czyli latach 2009-2012 i tylko garstka była fajnych tracków z HU. Big Grin

Dotychczas byłem autorem najbardziej kontrowersyjnej opinii w dziejach tego forum że Rob M jest najbardziej przereklamowanym producentem muzyki hands up. Od wczoraj uważam że mogę śmiało ten tytuł przekazać w ręce autora tego zacytowanego postu (chodzi mi tu o słowa że lata 2009-2012 to najsłabsze w dziejach hands up) niezależnie od tego czy to był żart czy nie, czy były pisane na trzeźwo czy wstanie wskazującym na spożycie.
Jeżeli to były najsłabsze lata to jak nazwać lata po 2015 roku.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pitbull Feat. Marc Anthony - Rain Over Me (Basslouder Booty Remix) Smirnoff 0 167 12-30-2023, 02:24
Ostatni post: Smirnoff
  Mike Nero - Self Control (Tronix DJ & Uwaukh Extended Remix) winmap 1 202 12-01-2023, 03:45
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Nici - Let Me Be Your Fantasy (Original Mix) BarthezJumper 1 244 11-19-2023, 03:31
Ostatni post: Smirnoff
  Essential Bounce feat Durkdawg - Fantasy BarthezJumper 0 221 10-29-2023, 18:51
Ostatni post: BarthezJumper
  ReloaDee feat. Sarah Lahn - Fantasy Girl 2k23 (Hands Up Edition) Smirnoff 4 596 10-14-2023, 22:19
Ostatni post: SolidShark



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości