Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Withard & Drummasterz - Life Is Wonderful (The Nation vs. Withard Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/b8bb9fdf66/file.html[/kr]




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 12 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • .DragoN., alpharoy, D@n PE, DJ NightOne, frechdachs64, kickasskev, Kolejoman, maci3k9, michal93, Michuxfcb, Simek, Smirnoff
#2
Wolałem jak TN robił sam tutaj wyszło przecietnie. Vokal cudeńko Big Grin




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Dla mnie to jest miazga barwa melodi siedzi tak dobrze że brak słów tak samo wokal miodzio..



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#4
The Nation Melody DREAM Smile



[-] 1 użytkownik podziękował DJ NightOne za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Terrible vocals (imo)



[-] 1 użytkownik podziękował mika za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Nie dla mnie to. Zwykły średniak zarówno jeśli chodzi o wokal jak i melodię. Dobry wokal do HU to cukierkowy i dynamiczny. Więc czym się tutaj zachwycać? Wrażenia to na mnie nie zrobiło żadnego. Do petard np z lat 2003-2006 mu mega daleko, gdy dostawało się gęsiej skórki, włosy się na ciele jeżyły, tańczyło się i było miodem na uszy... A muzyka grała w myślach całe tygodnie. A to? To takie 7+/10 na zachętę. O! Fajnie się po prostu słucha i tyle. Bez szału żadnego absolutnie.



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#7
A dla mnie to jak najbardziej i się poczęstuję tym - na dysk (więc dzięki) tylko nie wiem po co - bo z dużym prawdopodobieństwem sięgającym 99.9% mogę założyć że nigdy tego nie odsłucham już więcej. Więc tylko dla zasady zabieram.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#8
(06-23-2020, 11:54)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie dla mnie to. Zwykły średniak zarówno jeśli chodzi o wokal jak i melodię. Dobry wokal do HU to cukierkowy i dynamiczny. Więc czym się tutaj zachwycać? Wrażenia to na mnie nie zrobiło żadnego. Do petard np z lat 2003-2006 mu mega daleko, gdy dostawało się gęsiej skórki, włosy się na ciele jeżyły, tańczyło się i było miodem na uszy... A muzyka grała w myślach całe tygodnie. A to? To takie 7+/10 na zachętę. O! Fajnie się po prostu słucha i tyle. Bez szału żadnego absolutnie.

Faktycznie, w pełni się zgadzam że daleko ale do upliftu trancowego z ostatnich lat tak daleko jak ziemi do do Marsa. Może największym hitom hands up z lat 2006 -2014 też nie dorównuje ale tylko jak już troszeczkę niżej.

W 2006 ja znałem tylko Cascadę no i może Rocco - Generation of love no i Adrymę - i cant stop raving no i może Starplash czy Deeyajów w pracy z Vivy czy Planety FM.

''Gdy dostawało się gęsiej skórki, włosy się na ciele jeżyły, tańczyło się i było miodem na uszy...'' - wypisz wymaluj to samo co ja czuję obecnie słuchając wiadomo czego np ''Drival - Come back'' ale też to czułem na przełomie 2006/2007 roku gdy odkryłem Technobase fm i Techno4ever - kanały główne i później od jesieni 2011 roku - wtedy hands up na 100% ale to głównie dzięki nutom z 2011-2013.

Autor zacytowanego postu reprezentuje standardowe podejście 90% a może i więcej ogółu ludzkiego którzy uważają że najlepsza muza to była wczasach gdy byli młodzi - gdy mieli po 18 20 czy 25 lat - też tak uważałem jak miałem 18-19 lat jak rządził classic eurodance (dzięki tej muzie to z metala zostałem dyskomułem) i wtedy mi się wydawało że już lepszej muzy nie będzie na pewno (biorąc pod uwagę co za nudne rytmy rządziły w latach 1996-2000) na szczęście się myliłem. 
Pod koniec 2011 roku, a 2012 i 2013 utwierdziły mnie w tym przekonaniu uznałem że hands up to najlepsza muza na świecie i byłem pewny że już nic mnie nie zaskoczy, nie ma bata by to się zmieniło i że już lepszej muzy nie będzie niż hands up - i znowu się myliłem. 
Od 3 lat moją najlepszą muzą jest wiadomo co - nie będę się powtarzał.
To samo dotyczy przeciwnej strony muzycznej czyli muzy rockowej - najlepsze hity rocka symfonicznego, gotyckiego pogrzebowego którego też jestem fanem moim zdaniem przypadają na lata po 2010 roku gdy już jestem czy byłem w kwiecie wieku gdy śpiewałem 40 lat minęło jak jeden dzień.
Czyli jestem trochę inny niż reszta społeczeństwa bo w zasadzie fani rocka nie przepadają za muzyka dyskotekową i na odwrót ale na całe szczęście jeśli chodzi o pozostałe kwestie to jestem normalny (w tym tej najważniejszej).
Ale teraz już na 100000000% jestem pewny że lepszej muzy niż vocal uplift trance i hands up z lat 208-2014 nie będzie w przyszłości - jeśli w ogóle jakaś nas czeka przyszłość.

Proszę się nie gniewać na mnie że neguję czyjeś zdanie o muzie - takie tam moje rozważania czy przemyślenia przy popołudniowej kawie o muzie, i o 2 turze wyborów prezydenckich.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Uuuuh siadło bardzo. Świetny track Big Grin

Przez takie tracki przychodzi mi ochota na bardziej regularne słuchanie HU Wink




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Simek za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pat - Sweet (The Nation x DJ Restlezz Remix Extended) BarthezJumper 2 349 11-11-2023, 18:30
Ostatni post: kedzior
  Pat - Sweet (The Nation x DJ Restlezz Remix) BarthezJumper 0 192 11-11-2023, 00:24
Ostatni post: BarthezJumper
  Drummasterz - Feel Alive (Extended Mix) winmap 1 395 11-10-2023, 08:13
Ostatni post: mika
  [Hard Dance] Dj Dean - Balla Nation (Thomas Lloyd Extended Remix) winmap 1 251 11-07-2023, 19:35
Ostatni post: BarthezJumper
  Withard / MaT - Night & Day (DeeMania Remix Extended) .DragoN. 2 426 10-19-2023, 14:47
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości