Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+---- Dział: Archiwum "Hands Up" (https://handsupowo.pl/Forum-Archiwum-Hands-Up)
+---- Wątek: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) (/Thread-Ti-Mo-vs-Megastylez-Rescue-Me-Club-Mix--70426)

Strony: 1 2


Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - .DragoN. - 11-14-2017

Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - VALY - 11-14-2017

Big thanks for your work


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Haribo27 - 11-14-2017

Thanks
Great


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Kolejoman - 11-14-2017

Mój znajomy Zulus powiedział o tym tracku dobitne słowa
''ingoma enkulu''
W pełni się zgadzam.


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Class Claven - 11-14-2017

thanks for uploading


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - RobBrian - 11-15-2017

uwilbiam ten track Smile miazgaa!


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Kolejoman - 11-15-2017

Uwielbiam to za najpiękniejszy wokal najlepsze melo i za całokształt od momentu gdy pierwszy raz to usłyszałem na antenie radia technobase fm lub techno4ever wiosną 2012. Niesamowite że musiałem 36 lat życia czekać by słyszeć najpiekniejszą piosenkę w życiu i jeszcze lepsza już nie powstanie na pewno. Prawie wszyscy najlepsze piosenki w swoim życiu usłyszeli jak mieli 15-25 lat tak sądzę. Ta nuta idealnie pasuje na poprawę nastroju.
Natomiast mój kolega afrykanin z plemienia zulus uważa że najlepszy w historii był "take back to the dancefloor" od megastyleza, też czasami się zastanawiam czy nie przyznać mu racji ale ponieważ "rescue me" pierwsze usłyszałem niż "take....." dlatego ta pierwsza jest moim numerem 1 a ta druga ma u mnie 2 miejsce. Nie mam zamiaru przekonywać zulusa do mojego zdania bo jest bardzo pobudliwy a chociaż wydaje się być cywilizowany to podejrzewam że swoich praktyk ludożerczych nie porzucił bo już mi 2 koty zaginęły w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. 5 raz z rzędu odsłuchuję to sobie w pracy z tableta służbowego bo mam przerwę 4 godzinną między pociągami.
Szkoda że się nigdy nie dowiem co to za wokalistka śpiewa, nigdy nie będzie można zobaczyć jej na scenie czy w teledysku, bo tak cudownie śpiewa że sie ma ochote być tym facetem który spełni jej życzenie by ''to rescue'' ją.


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Pimmelberger - 11-15-2017

great track


RE: Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix) - Andy J - 11-15-2017

(11-15-2017, 17:40)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Uwielbiam to za najpiękniejszy wokal najlepsze melo i za całokształt od momentu gdy pierwszy raz to usłyszałem na antenie radia technobase fm lub techno4ever wiosną 2012. Niesamowite że musiałem 36 lat życia czekać by słyszeć najpiekniejszą piosenkę w życiu i jeszcze lepsza już nie powstanie na pewno. Prawie wszyscy najlepsze piosenki w swoim życiu usłyszeli jak mieli 15-25 lat tak sądzę. Ta nuta idealnie pasuje na poprawę nastroju.
Natomiast mój kolega afrykanin z plemienia zulus uważa że najlepszy w historii był "take back to the dancefloor" od megastyleza, też czasami się zastanawiam czy nie przyznać mu racji ale ponieważ "rescue me" pierwsze usłyszałem niż "take....." dlatego ta pierwsza jest moim numerem 1 a ta druga ma u mnie 2 miejsce. Nie mam zamiaru przekonywać zulusa do mojego zdania bo jest bardzo pobudliwy a chociaż wydaje się być cywilizowany to podejrzewam że swoich praktyk ludożerczych nie porzucił bo już mi 2 koty zaginęły w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. 5 raz z rzędu odsłuchuję to sobie w pracy z tableta służbowego bo mam przerwę 4 godzinną między pociągami.
Szkoda że się nigdy nie dowiem co to za wokalistka śpiewa, nigdy nie będzie można zobaczyć jej na scenie czy w teledysku, bo tak cudownie śpiewa że sie ma ochote być tym facetem który spełni jej życzenie by ''to rescue'' ją.

@Kolejoman Nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się że ten sam wokal można usłyszeć w tych trakach (mam wrażenie, ze już i tym mówiłem, jeśli sie powtarzam to sorry):
Gordon & Doyle - Raise Your Memory
X-Cess! - Rockstar
Jaycee Madoxx, Marc Korn & Zkydriver - Aimes Tu Danser
Philipp Ray & Viktoriya Benasi - Esta Manana
Internety twierdzą, że Pani nazywa się Reneta Dimitrova, ale nie udało mi się tego w żaden sposób potwierdzić, ani zaprzeczyć