Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 pytania
#1
Jedno czy ktoś zna rok wydania Black Toysów ? Maniana & Wintera

Drugie : Co myslicie nad wprowadzeniem tagów do dodawanych mp3 , sprawi to mnie nie porozumien przy wrzucaniu mp3 , wtedy widzimy klikając owy tag czy taka nutka juz lezy na forum czy nie Sleepy



[-] 1 użytkownik podziękował Michael Wonder za ten post:
  • BarthezJumper
#2
co do drugiego pytania jest przecież automatyczna wyszukiwarka po wpisaniu nazwy tematu podczas jego zakładania, wyszukuje słowa podobne, jeśli temat o takiej samej nazwie już istnieje, na pewno go wyświetli Tongue



#3
To dziwnym trafem upałem dziś nutke i wyświetliło mi edita tylko Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował Michael Wonder za ten post:
  • BarthezJumper
#4
ta nasza wyszukiwarka jest do bani Smile
Nieraz wpisuje tytuł nutki ( nie wyświetla mi jej ) a potem mój temat jest w oszu ( że już temat istnieje )
dobry pomysł te tagi Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
#5
ale mi nie chodzi o tą wyszukiwarkę co jest na stronie głównej po prawej stronie, tylko o to jak zakładasz nowy temat i wpisujesz tytuł w nazwie to wyszukuje ci 5 pozycji podobnych do tej jaką wpisujesz Smile czyli np takiego samego wykonawcę ale innego utworu itp Smile



#6
a już rozumiem Smile
No mogło by to być epsze Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
#7
No właśnie mogłoby być to lepsze , wrzucałem wczoraj nute wyszukało tylko Edit Smile potem sie okazało ze temat z sierpnia .. pozdro



#8
Black Toys bodajże 2009 rok



[-] 1 użytkownik podziękował TheHandsUp za ten post:
  • Michael Wonder
#9
Ma moje oko pierwszy Black Toys to rok bodajże 2007 a ostatni to 2010 chyba Wink




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
[-] 1 użytkownik podziękował Diven za ten post:
  • Michael Wonder


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,352 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  3 pytania jake-long 4 1,446 03-26-2014, 15:34
Ostatni post: jake-long



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości