Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
99ers feat Milena Badcock - Butterfly (Warriorz! Full Fire Mix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/i9hISYqjOH/file.html[/kr]



[-] 11 użytkowników podziękowało syryk za ten post:
  • .DragoN., 99ers, alpharoy, BarthezJumper, DJ Graco, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, mika, przemek89b, Smirnoff
#2
Nawet nieźle. Tak w stylu Basshuntera i zabieram, ale bez szału. No i zremixowany słaby kawałek jak dla mnie. Ale ze względu na melo to będzie jakieś 7+/10 Smile



[-] 4 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • 99ers, BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb
#3
Some great oldschool vibes on this one Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało bramd za ten post:
  • 99ers, Max Gee!, Michuxfcb
#4
Огонь! Классный трек



[-] 2 użytkowników podziękowało Em3rland! za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#5
Trzeba będzie obowiązkowo zakupić.
Ten Full Fire Mix z Pragnę ciebie brzmiał lepiej.



[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • 99ers, Max Gee!, Michuxfcb
#6
Mimo, że utwór mi średnio przypadł do gustu to ten też zakupiłem wraz z Editem, bo to co zrobił Warriorz przynajmniej w moim życiu jeśli chodzi o Hands Up to bardzo dużo i jak najbardziej wsparcie się należy. Format oczywiście WAV.
PS nie zrozumcie mnie źle czy cuś. Tak na dobrą sprawę to Hands Up zacząłem odkrywać w 2020 roku, wcześniej znałem taak niektóre nuty, ale było tego znacznie mniej niż teraz. Warriorz moim zdaniem jest jednym z tych projektów, którego muzyka obecnie wydawana przypada mi do gustu. Gdyby każdy inny robił taakie kosy to he he co by był za raj.
Teraz to mi pozostaje tylko odkrywać jeszcze starsze utwory.
Z tych co obecnie wydają to niektóre nuty Alexa Megane mi się podobają, Timster i Ninth, Ostatnie produkcje Ced Tecknoboya w sumie nie mogę się doczekać albumu Teck4Evr i parę by się jeszcze znalazło.
Hitmen to nie to samo co kiedyś, Ti-Mo też jakoś tak nie wiem czemu ten starszy mi bardziej podchodzi, jeśli chodzi np o Dana Wintera to zarówno podoba mi się jego starszy styl jak i nowszy.
I to tyle na ten post trochę zboczyłem od głównego tematu, ale taka refleksja mnie naszła.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Zajebiste to jest Smile
Fajnie zmieniasz style i to mi sie w Tobie bardzo podoba




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Max Gee!


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Topmodelz - Love Is On Fire (Pulsedriver Extended Remix) winmap 5 754 12-11-2023, 12:15
Ostatni post: MyceQ
  99ers - All About It (Radio Edit) 99ers 2 243 11-29-2023, 01:00
Ostatni post: 99ers
  Dickheadz - Suck My Dick (99ers Remix Edit) (2019) 99ers 1 189 11-29-2023, 00:06
Ostatni post: Smirnoff
  Dickheadz - Suck My Dick (99ers Remix) (2019) 99ers 1 293 11-28-2023, 23:56
Ostatni post: Smirnoff
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg Edit) 99ers 1 437 11-27-2023, 00:39
Ostatni post: gamer95875



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości