Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
After Party & Camasutra - Kochanie powrotów nie ma (Alternate​Reality Bootleg Mix)
#1

After Party & Camasutra - Kochanie powrotów nie ma (AlternateReality Bootleg Mix)


[kr]https://krakenfiles.com/view/aNdXeNJ8xb/file.html[/kr]




After Party & Camasutra - Kochanie powrotów nie ma (2021)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Official Video: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 8 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • D@n PE, djjunzhu, Djmegaflor85, Eleman, Kolejoman, michal93, Michuxfcb, nowa16
#2
Jak na hands up za szybkie ale i tak odlot. Dzięki.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Prawie nic nie słyszę wokalu i niewiele tekstu przez to rozumię.



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Wartości artystyczne tej nuty przysłaniają ewentualne niedociągnięcia techniczne więc z mojej strony nominacja się należy.
O nie, to nie te forum, co za pech.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Ale młyn ja piełdole. To wygląda tak jak by ktoś po ciemku przy zgaszonym monitorze kleił cały utwór.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • BarthezJumper, Kolejoman, Michuxfcb
#6
(01-08-2022, 11:47)D@n PE napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ale młyn ja piełdole. To wygląda tak jak by ktoś po ciemku przy zgaszonym monitorze kleił cały utwór.

Z tym gaszonym światłem to trochę nietrafione, bo w latach 80 tych ubiegłego wieku jak był ''n-ty'' stopień zasilania, przerwy w dostawie prądu w PRL to przy zgaszonych światłach jak nie było co robić to ..... a pózniej boom urodzeniowy - przyrost naturalny w Polsce poszybował do góry i to mocno. Wyż demograficzny stanu powojennego - tak to się chyba fachowo nazywa.
Potrafili trafić nawet i po ciemku. Polak potrafił.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#7
Ja mam jednak zasadę. Odsłuchałem, wyraziłem swoje opinie poprzez komentarz ale tak na dobrą sprawę THX się należy. A nie jak większość ludzi tutaj nie dość że tracka zje to jeszcze ani komentarza ani podziękowania zero śladu po sobie. Ja staram się dziękować czy to kicha czy kosa. Typowe Janusze jak za darmo to biere.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#8
moim zdaniem fajna produkcja słychać chyba przestery Smile szacunek się należy każdy jakoś zaczynał gdyby wokal był bardziej wyrazisty było by mega Smile Ale pewnie są to jakieś wstawki z oginału.



[-] 1 użytkownik podziękował lemen1989 za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Dziekuje za opinie, nie tworzylem handsupu od wielu miesiecy, a jakos "powrót" na stare podwórko musialem zacząć... XD

(01-08-2022, 11:11)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jak na hands up za szybkie ale i tak odlot. Dzięki.

150BPM za szybkie? to w ilu handsup jest robiony?



[-] 1 użytkownik podziękował metonator za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CamaSutra - Jesteś Ideałem (S.B.P Extended Bootleg Mix) Smirnoff 0 188 04-03-2023, 22:53
Ostatni post: Smirnoff
  dBrotherz - Bootleg E.P. Vol.7 Part 1 (Party Rock / Make You Mine / Everything goes on / Timeless Time) Smirnoff 0 176 12-29-2022, 02:00
Ostatni post: Smirnoff
  Dee & Taylor - Reality (S.B.P Bootleg) Smirnoff 0 175 11-22-2022, 07:43
Ostatni post: Smirnoff
  Taylor Swift - Blank Space (RainDropz! Remix) (Alternate Melody) [2021][RIP] Smirnoff 0 387 12-07-2021, 14:12
Ostatni post: Smirnoff
  After Party & Camasutra - Kochanie Powrotów Nie Ma (MeTonaTOR Bootleg Mix) Smirnoff 5 894 08-29-2021, 17:57
Ostatni post: RobBrian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości