Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alex Megane - Gefuhle 2020 (Newdance Mix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/695af0136c/file.html[/kr]



[-] 10 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • .DragoN., 99ers, alpharoy, brainq, DeadMan, DJ Graco, DJ-Ramses, michal93, Michuxfcb, Smirnoff
#2
całkiem fajnie to wyszło ale brakuje tu czegoś 8/10



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Tak brakuje tego co miały wcześniejsze newdancy z początku tej dekady od Alexa w tym i 1 wersja z tym wokalem (ale czego nie jestem określić) - dzięki którym dalej niezmiennie uważam że hands up z lat 2011-2013 to najlepsze czasy czego odzwierciedleniem jest nutka Tale i Dutch i Alessa - like on ocean (Newdance remix) - mój top 30 nut wszechczasów.
Aczkolwiek nie jest to złe.
Tak prześmiewczo trochę napiszę - medycyna się rozwija, technologie informatyczne, sztuczna inteligencja się rozwijają trensiarze się rozwijają - porównując Talle 2XLC i jego nutki sprzed 20 lat - teraz to śmiech na sali dla mnie aczkolwiek wtedy był dobre nutki, nawet i Polska kolej się rozwija np u mnie w Polregio: płatność kartą na pociągu, bilety na komórkach, smartfonach tabletach (a jeszcze lat 10 temu ręcznie się bilety pisało), nowe impulsy śmigają od Kentucky (Kędz-Koźle) do Wrocławia prawie na każdym kursie za 2 lata na całym odcinku po zmodernizowanych torach (kibelki czyli stare EN57 tylko na drugorzędnych liniach) a większość producentów hands up w tym niestety i Alex Megane niestety cofa się w rozwoju w moim mniemaniu - tak stwierdzam porównując tą wcześniejszą wersję z 2012 roku? i tą nową która niestety dla mnie jest o wiele słabszą.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Hmmm...niemiecki wokal, ale fajnie wyszło i zabieram 9/10




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Melodia to jakaś porażka barwa mi się podoba ale ułożenie nie nie nie w tym przypadku.. proste często jest chwytliwe tylko nie w tym przypadku..



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#6
@Kolejoman Jak dla mnie złote czas Hands Up'u to lata 2002-2008 a szczególnie 2003-2006 to już królestwo HU. Jeśli chodzi o NewDance'y od Alex Megane to jego pierwsze NewDance'y owszem były lepsze, ale ogólnie to jakiekolwiek NewDance'y to "syf" w porównaniu to takich dzieł jak Hurricane, So Today, Something, Tonight, Little Lies etc. wraz z remixami oczywiście. To były prawdziwe dzieła, a te wszystkie NewDance to takie średniaki że o kant d... rozbić Smile Ogólnie uważam że lata 2011-2013 czyli właśnie te co wymieniłeś są najgorsze jeśli chodzi o handsup. Oczywiście poza kilkoma wyjątkami jak np THT Live 2 Dance itd bo to są perełki jedne z najlepszych w dziejach tej muzyki. Ale mówię OGÓLNIE w tych latach. Te lata zostały przebite pod względem słabości w HU dopiero w 2017-2020.

PS ogólnie też lata z początku drugiej dekady 21 wieku tj. 2010-2013 uważam za gorszy okres w życiu i źle je wspominam, ale to już osobiste sprawy Tongue



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(07-10-2020, 11:19)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ogólnie uważam że lata 2011-2013 czyli właśnie te co wymieniłeś są najgorsze jeśli chodzi o handsup. 

Ja bym wymienił z 1000 hands up tracków albo i więcej z tych lat które przeczą temu stwierdzeniu w moim mniemaniu.
Ale 2010 rok też źle wspominam ale tu raczej z powodu osobistej tragedii która mnie spotkała - nie miałem ochoty na muzę wtedy a jak wróciłem do muzy to na pół roku w rock symfoniczny, doom rock się wgłębiłem by jesienią 2011 roku doznać 2 fascynacji hands up.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Mnie też bardziej podoba się HU z pierwszej dekady XXI wieku (Alex M, Rocco, Manian, itd)




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Komuś się już kończą pomysły na tracki, że idzie odświeżanko Tongue
Biorę i tak Tongue




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alex Megane - The Summer Is Magic (Newdance Mix) BarthezJumper 1 273 10-19-2023, 14:39
Ostatni post: Nexoss
  Alex Megane - The Summer Is Magic (Newdance Extended Mix) winmap 4 350 10-19-2023, 14:38
Ostatni post: Nexoss
  Alex Megane x Timster & Ninth - Making Love (NewDance Mix) Restless 2 463 10-19-2023, 14:29
Ostatni post: Nexoss
  Alex Megane x Timster & Ninth - Making Love (NewDance Extended Mix) Restless 6 671 10-19-2023, 14:29
Ostatni post: Nexoss
  Alex Megane x Timster & Ninth - Making Love (The Nation Extended Remix) .DragoN. 3 389 08-04-2023, 23:39
Ostatni post: 99ers



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości