Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alex Megane feat. CvB - Fuer Die Ewigkeit (Timster & Ninth Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/ceed5874f3/file.html[/kr]



[-] 14 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • 99ers, alpharoy, brainq, DJ Graco, DJ-Ramses, frechdachs64, kojdeross, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Redneckerz, RobBrian, Smirnoff
#2
mega rmx tego duetu dla alexa 10/10



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Kompletnie nie mam pojęcia o czym śpiewa CvB, ale jako, że uwielbiam melodie pod dobry wokal,to chcę to mieć w swojej kolekcji.
Trochę melodia już za wysoko w ostatniej partii. 8+/10



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#4
Stary dobry timster!



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#5
łooo kurcze ale nieźle to gra odpowiada mi taka barwa lead Wink



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Jak zawsze remix na poziomie od nich Smile 9/10




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Piękny wokal od CVB i melo naprawdę świetnie wykręcone. Mam wrażenie takie dziwne że to Twoja zasługa @Max Gee! a raczej Wasza jako formacji Warriorz! bo podnieśliście wysoko poprzeczkę i mam wrażenie że inni zaczęli się nieco wzorować na Tobie! I bardzo dobrze. Mam cichą nadzieję, że dostaniesz się do jakiegoś labelu i takie releasy z Tobą będą wydawane. Smile Bo szkoda byłoby żebyście będąc na fali nie wykręcili jeszcze innych świetnych handsupowych numerów które zapiszą się na karcie historii muzyki handsup! Osobiście uważam że jesteście obecnie na równi na podium z DJ Fait'em i jego projektami. Którego na dzień dzisiejszy obok was mam za króli handsupu Smile

PS. Oczywiście bez urazy dla innych twórców handsupu których w dzisiejszych czasach jest też sporo i też zasługują na laury. Jak np DJ Gollum, czy właśnie Alex Megane, Timster itd itp ale DJ Fait i Warriorz! w obecnych czasach jeśli chodzi o nową muzykę handsup uważam za podium takie naj naj naj Smile

PS2. A co do tego kawałka to oceniam na 9/10 Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, RobBrian
#8
(04-15-2021, 23:36)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Piękny wokal od CVB i melo naprawdę świetnie wykręcone. Mam wrażenie takie dziwne że to Twoja zasługa @Max Gee! a raczej Wasza jako formacji Warriorz! bo podnieśliście wysoko poprzeczkę i mam wrażenie że inni zaczęli się nieco wzorować na Tobie! I bardzo dobrze. Mam cichą nadzieję, że dostaniesz się do jakiegoś labelu i takie releasy z Tobą będą wydawane. Smile Bo szkoda byłoby żebyście będąc na fali nie wykręcili jeszcze innych świetnych handsupowych numerów które zapiszą się na karcie historii muzyki handsup! Osobiście uważam że jesteście obecnie na równi na podium z DJ Fait'em i jego projektami. Którego na dzień dzisiejszy obok was mam za króli handsupu Smile

PS. Oczywiście bez urazy dla innych twórców handsupu których w dzisiejszych czasach jest też sporo i też zasługują na laury. Jak np DJ Gollum, czy właśnie Alex Megane, Timster itd itp ale DJ Fait i Warriorz! w obecnych czasach jeśli chodzi o nową muzykę handsup uważam za podium takie naj naj naj Smile

PS2. A co do tego kawałka to oceniam na 9/10 Smile

Dzięki za miłe słowa. Bardzo się staramy żeby wyszło jak najlepiej. To było moim celem od początku projektu, żeby zacząć na wysokim poziomie i go podtrzymywać, dlatego chciałem z kimś tworzyć ten projekt, kto pomoże mi osiągnąć moje cele. Żałuję, że nie mogę ujawnić kto ze mną współpracuję. To dość nietypowe żeby nie było wiadomo kto się dokładnie kryje pod projektem. Może kiedyś będzie wiadomo...
Może będę kiedyś sam tworzył ten projekt lub stworzę jakiś pod inną nazwą jak się usamodzielnię... Na razie jestem bardzo zadowolony z tej kolaboracji.

Miałem momenty zwątpienia w ten projekt, ale liczby to nie wszystko. Byłyby lepsze gdybym te produkcje podpisał jakimś znanym aliasem.
Liczy się pasja, miłość do muzyki i marzenia.

Myślę,że DJ Fait jeszcze o Warriorz! nie słyszał, ale usłyszy jak zgłoszę się któregoś dnia do jego wytwórni Hands Up Freaks.

Na razie najbliższym celem jest zrobienie maxi singla w języku polskim.



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b, RobBrian
#9
(04-15-2021, 23:36)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Piękny wokal od CVB i melo naprawdę świetnie wykręcone. Mam wrażenie takie dziwne że to Twoja zasługa @Max Gee! a raczej Wasza jako formacji Warriorz! bo podnieśliście wysoko poprzeczkę i mam wrażenie że inni zaczęli się nieco wzorować na Tobie! I bardzo dobrze. Mam cichą nadzieję, że dostaniesz się do jakiegoś labelu i takie releasy z Tobą będą wydawane. Smile Bo szkoda byłoby żebyście będąc na fali nie wykręcili jeszcze innych świetnych handsupowych numerów które zapiszą się na karcie historii muzyki handsup! Osobiście uważam że jesteście obecnie na równi na podium z DJ Fait'em i jego projektami. Którego na dzień dzisiejszy obok was mam za króli handsupu Smile [/b] Smile

Poza tym być może przesadzasz z tą opinią o Warriorz! W pierwszych 3 miesiącach tego roku wyszło chyba że 6 lub 7 produkcji ode mnie ale na forumowych składankach nic się nie pojawiło. Albo produkcje były za słabe albo język polski zrobił swoje. Za to były produkcje od mniej docenianych artsytów jak Nick Unique, Kritikal Mass lub Grand K.

Więc chyba się zagalopowałeś Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alex Megane - The Summer Is Magic (Newdance Mix) BarthezJumper 1 273 10-19-2023, 14:39
Ostatni post: Nexoss
  Alex Megane - The Summer Is Magic (Newdance Extended Mix) winmap 4 350 10-19-2023, 14:38
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Original Mix) BarthezJumper 3 483 10-19-2023, 14:32
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Club Mix) BarthezJumper 4 535 10-19-2023, 14:31
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Classic Mix) BarthezJumper 2 314 10-19-2023, 14:30
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości