Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artik & Asti feat. Артем Качер - Грустный дэнс (Dancefloor Kingz vs. Sunvibez Bootleg 2022 Edit)
#19
Bardzo ciekawa produkcja.
Zabieram oczywiście z szacunku za pracę Smile
Ciekawe czy wyjdzie kiedyś Extended.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#20
@DancefloorKingz dasz radę podrzucić w mp3?




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • DJ Graco
#21
@Nexoss przecież można skonwertować WAVa. Jak nie dasz sobie razy to niebawem podrzucę mp3.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#22
(05-20-2022, 16:34)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Nexoss przecież można skonwertować WAVa. Jak nie dasz sobie razy to niebawem podrzucę mp3.

Co innego konwert a co innego jak dostaniesz mp3 bezpośrednio ze źródła Smile




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
#23
@Nexoss
Już tłumaczę o co chodzi Smile
Konwert z oryginalnego WAVa (w tym przypadku od DFK) do mp3 o najwyższej przepływności 320 kb/s jest tym samym jakbyś dostał plik od DFK.
WAV jest formatem bezstratnym. Jego parametrami steruje tylko częstotliwość próbkowania i głębia w bitach, która w MP3 i tak nie ma znaczenia. W sensie ta głębia nie ma.
Ogólnie konwertowanie bezstratnego formatu WAV na MP3 ma sens, gdyż pozwala zmniejszyć rozmiar i używać tego pliku np w urządzeniach, które nie mają dużo pamięci albo dla osób, które nie słuchają muzyki w jakości lossless i mp3 im w zupełności wystarczy.
Konwertowanie pomiędzy formatami bezstratnymi np flac, alac, monkey, nie degraduje jakości o ile nie zmienimy tych parametrów jak częstotliwość próbkowania czy głębia bitów. Zawsze z takiego bezstratnego skompresowanego formatu można uzyskać oryginalny nieskompresowany PCM.
MP3 od producentów muzycznych pochodzą właśnie z konwersji z oryginalnego pliku WAV albo wyeksportowaniu od razu z projektu DAW do mp3 co jest de facto tym samym, wszak dźwięk w projekcie jest bezstratny! Big Grin
Specjalnie dla Ciebie zrobiłem konwert tego pliku do najwyższej jakości mp3 na jaki stać ten format (przynajmniej wg mnie). Nie tylko 320, ale np też -q 0.

Co do konwertów z YT to tu już sprawa fajnie nie wygląda. Bo dźwięk na YT na ogół zapisywany jest w kilku formatach. NP AAC LC 128 kb/s albo Opus 128 kb/s.
Wrzuca ktoś na YT film, w którym znajduje się zaszyte audio przykładowo we formacie mp2 o przepływności 256 kb/s. Przypominam, ze to jest format stratny. Choć lepszy od mp3. Następnie ta nuta jest przerabiana dodatkowo jeszcze przez sam yt do kilku wersji z oryginalnego pliku. Nie wiem dokładnie co się tam potem dzieje. Finalnie otrzymujemy plik wideo z AAC LC 128 kb/s lub webm z zaszytym Opusem również w podobnej przepływności. Poza tym jeszcze jakieś gorsze jakości np dla słabych łącz internetowych. Potem jeszcze popularny downloader, który konwertuje to do mp3. Jak widać zanim to mp3 się uzyskało to przeszło to przez mnóstwo warstw.
Co ciekawe istnieją formaty wideo, w których można zaszyć nieskompresowany strumień PCM i ja np to stosowałem przy wrzucaniu na youtubea materiałów, które miałem w plikach wav. Po prostu ładowałem PCM do pliku MKV, a potem już YT to przerabiał po swojemu.
Myślę, że wytłumaczyłem to w miarę jasno.

Download only for logged users. Please login or register



[-] 4 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Andy J, BarthezJumper, Michuxfcb, technoapell
#24
Piękna piosenka <3



[-] 1 użytkownik podziękował technoapell za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Giga Dance - How Can I (Sunvibez Mix) Voyage 4 407 10-03-2023, 18:07
Ostatni post: BarthezJumper
  Giga Dance - How Can I (Sunvibez Extended Mix) HandsUpper86 6 633 10-02-2023, 19:16
Ostatni post: brainq
  Nick Unique & Sunvibez - Prove You Wrong (Sunvibez Extended Mix) Andy J 4 265 07-25-2023, 09:46
Ostatni post: winmap
  Nick Unique & Sunvibez - Prove You Wrong (Sunvibez Mix) Andy J 1 165 07-23-2023, 18:16
Ostatni post: Smirnoff
  OneRepublic - I Ain't Worried (Sunvibez Bootleg Mix) Knezi91 3 515 07-02-2023, 06:00
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości