Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ava Max - Everytime We Touch (AI Cover) [Cascada]
#1
Co ta technologia ai potrafi zdziałać... 
Omg

[kr]https://krakenfiles.com/view/dETEKSJV12/file.html[/kr]




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 9 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • BarthezJumper, dikosanya, Djmegaflor85, liuxu768, Max Gee!, michal93, polle2003, RobBrian, winmap
#2
AI będzie miało coraz większy wpływ na muzykę i wszystko.
Jestem przekonany,że będzie pisać taksty piosenek, układać melodie... pewnie i robić całe aranżacje itd



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#3
It seems that you really like Ava Max haha



[-] 3 użytkowników podziękowało liuxu768 za ten post:
  • 99ers, gamer95875, Michuxfcb
#4
Ja z początku myślałem, że to naprawdę jej cover, po chwili tak dopiero się skumałem. Ogólnie to można robić bootlegi z jej głosem nawet jak kto inny jest twórcą oryginału, ai wszystko przerobi, ciekawe jakby brzmiała po polsku...nikt czasem nie zajmuję się tutaj coverami ai?




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#5
Co tutaj ma znaczyć ai?
I skąd to całe zdziwienie?



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Ai to sztuczna inteligencja, no chyba nie sądzisz, że to oryginalny cover Avy Max, chociaż tak brzmi




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#7
Tak wiem, że to stuczna inteligencja tylko myślałem że chodzi tutaj o coś całkowicie innego nowego.
Można do danego utworu zmienić wokal na innego artyste, ale czy możliwe sztuczną inteligencją zmienić język wokalu?
Ogólnie technologia już ma duży wpływ, potrafi tworzyć midi poszczególnych partii aranżu, śpiewać wokale z tekstu, mixować każdą z osobna ścieżkę itd...
Patrząc w przyszłość boję się że będziemy słuchać sztucznej inteligencji a nie pomysłów i oddawanych emocji producentów.



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#8
Oczywiście bez obrazy ale 3 razy wielkie NIE! Tragedia.



[-] 1 użytkownik podziękował winmap za ten post:
  • Michuxfcb
#9
(07-06-2023, 14:16)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
AI będzie miało coraz większy wpływ na muzykę i wszystko.
Jestem przekonany,że będzie pisać taksty piosenek, układać melodie... pewnie i robić całe aranżacje itd

Ogólnie co do tworzenia melodii, to jest już taka AI i to stworzona przez Metę (facebooka): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Na razie dość mocno ograniczona, ale to raczej kwestia czasu.
Co do tworzenia i klonowania głosów to Bark i jego lepszy fork Bark Infinity. Są również różne modele pod różne języki (oficjalnie same angielskie, ale społecznościowe widziałem polski i niemiecki) przy klonowaniu danego głosu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Do zmiany głosu w locie (do śpiewania i nagrywania go) jest np. Real Time Voice Changer, ale on głównie ma w sobie wytrenowany japoński model językowy: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Pisać teksty właściwie może już większość generatorów tekstu, ale wiadomo, że jest też sporo testów, które pokazują jaki model lepiej sobie radzi w kreatywnych zadaniach i których warto używać. Jak się ktoś tym trochę zainteresuje, to sporo ciekawych rzeczy można sobie popróbować. Na lokalnym sprzęcie trzeba mieć dobrą kartę graficzną, bo zjada to "trochę" VRAM, ale istnieje też sporo firm, które po prostu wypożyczają dane maszyny do użycia na godziny. Ew. można użyć darmowego Google Colab do większości z wyżej wymienionych rzeczy.



[-] 2 użytkowników podziękowało sergeron za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dj Gollum x Empyre One - The Bad Touch 2k23 (Hypertechno Mix) winmap 2 342 12-03-2023, 22:50
Ostatni post: Nexoss
  DJ Gollum & Empyre One - The Bad Touch 2k23 (Hypertechno Extended Mix) HandsUpper86 1 448 11-14-2023, 10:36
Ostatni post: Kito
  Stefan Rio - Out Of Touch (Emoticon's Hard Techno Edit of Ti-Mo's Remix) PatrykP 3 610 07-15-2023, 10:15
Ostatni post: Nexoss
  Johnny O'Neill - Out Of Touch BarthezJumper 0 225 07-04-2023, 16:31
Ostatni post: BarthezJumper
  [Hard Dance] Luca Testa & Emily Fox - Every Time We Touch (Hardstyle Remix) PatrykP 1 229 06-11-2023, 18:05
Ostatni post: technoapell



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości