Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ava Max - OMG What's Happening (99ers Bootleg Edit)
#1
Enjoy  Big Grin
[Obrazek: 125094385_2896326453923656_1126046165898...e=5FD8FB70]

Download:

Download only for logged users. Please login or register


Video:




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 7 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • .DragoN., 3Loy13rus, boo7y, Daleckii, DJ Graco, kickasskev, Michuxfcb
#2
Radiuweczka musi być, radiuweczka musi być! Dzięki!



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#3
Great track..........Thanks Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało kickasskev za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#4
0:55 trochę ta "widownia" mi nie za bardzo siada ale dobry pomysł żeby nie było za cicho przy wkręceniu się tracka
ogólnie spore postępy zrobiłeś i siadają mi twoje tracki Wink
nie jestem producentem muzycznym i się na tym nie znam (próbowałem coś w FL ale nie dla mnie to) ale 1:35 nie za szybko urwane w senie takie o przejście ale za to w 2:57 myślę że kozacko to zrobiłeś



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#5
Dzięki @.DragoN. za opinie, oraz pozostałym już też z góry dziękuję Smile ogólnie zainwestowałem w nowy, porządny sprzęt oraz małe lekcje/rady u Norex'a, teraz może już być tylko lepiej myślę Smile Czas i wenna jest na produkcje (chociaż z wenną różnie bywa XD), ale powoli do przodu Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#6
To pozostaje ci tylko życzyć powodzenia.
Podziwiam Cię człowieku.



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#7
A tak jeszcze spytam.
Chodziłeś do szkoły muzycznej masz jakie ś wykrztalcenie muzyczne? Ja chodziłem kiedyś na akordeon, ale niestety u mnie szkoła przysypala i zrezygnowaem, a talent ewidentnie mialem. Może powroce do tego w przyszlosci, kto wie.
Mam ukonczone dwie klasy podstawowej szkoły muzycznej, choć przyznam, że troszkę pozapominałem heh.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#8
(11-19-2020, 21:46)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
A tak jeszcze spytam.
Chodziłeś do szkoły muzycznej masz jakie ś wykrztalcenie muzyczne? Ja chodziłem kiedyś na akordeon, ale niestety u mnie szkoła przysypala i zrezygnowaem, a talent ewidentnie mialem. Może powroce do tego w przyszlosci, kto wie.
Mam ukonczone dwie klasy podstawowej szkoły muzycznej, choć przyznam, że troszkę pozapominałem heh.

Powiem tak, ja nawet na flecie w szkole nie potrafiłem zagrać Smile Ogólnie to na żadnym instrumencie nie potrafię grać, a co dopiero wykształcenie muzyczne XD. Ledwo 4 z muzyki zawsze było w podstawówce i gimbazie. Koleżanki i koledzy potrafili grać na instrumentach w szkole, ale co z tego jak teraz nic w tym kierunku nie robią. Ogólnie to wśród znajomych nikogo nawet nie obchodzi zbytnio, że robię muzykę, nikt nawet na to nie patrzy (jak już się ktoś zapyta to czy mam z tego jakiś hajs XD) Teraz pewnie miałbym 6 z muzyki XD. Jeśli ktoś ma naprawdę czas i chęci to nauczy się tworzyć muzykę w FL'u, ja siedzę w tym już 8 lat i początki były ciężkie, po prostu praktyka czyni mistrza Smile W dzisiejszych czasach każdy może tworzyć muzykę Smile Jak chcesz zobaczyć moje początki to odpal sobie moje pierwsze produkcje na moim kanale na Youtube Wink




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Are U inlove in Ava Max jejejjeje



[-] 1 użytkownik podziękował boo7y za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  99ers - All About It (Radio Edit) 99ers 2 244 11-29-2023, 01:00
Ostatni post: 99ers
  Dickheadz - Suck My Dick (99ers Remix Edit) (2019) 99ers 1 189 11-29-2023, 00:06
Ostatni post: Smirnoff
  Dickheadz - Suck My Dick (99ers Remix) (2019) 99ers 1 294 11-28-2023, 23:56
Ostatni post: Smirnoff
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg Edit) 99ers 1 437 11-27-2023, 00:39
Ostatni post: gamer95875
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg) 99ers 3 459 11-27-2023, 00:38
Ostatni post: gamer95875



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości